Aykut Kocaman

Aziz Yıldırım'dan olay yaratan Gomis itirafı

Aziz Yıldırım'dan olay yaratan Gomis itirafı Fenerbahçe'de yarın ve pazar günü gerçekleştirilecek olan tarihi olağan seçimli genel kurul öncesinde başkan Aziz Yıldırım açıklamalarda bulundu. Başkan Yıldırım Galatasaray'da gol kralı olan Bafetimbi Gomis'le ilgili önemli bir itirafta bulundu.

Roman Neustadter'den Aatıf Chahechouhe itirafı

Roman Neustadter'den Aatıf Chahechouhe itirafı Fenerbahçeli Roman Neustadter, oruç tutan Aatıf Chahechouhe ile Aykut Kocaman arasındaki diyaloğu anlattı.

Aykut Kocaman varsa oy da yok

Aykut Kocaman varsa oy da yok Fenerbahçe’de kararsız üyelerin Aziz Yıldırım’ın teknik direktör konusunda atacağı adıma göre kongrede tercih yapacağı öğrenildi. Hafta sonu oy kullanacak önemli bir kesimin Aykut Kocaman ile devam edilmesi halinde başkana destek vermeyeceği bildirildi.

Fenerbahçe'de yedek güç yeterli olmadı

Fenerbahçe'de yedek güç yeterli olmadı Süper Lig’de bu sezon yedek kulübesinden en fazla katkıyı alan takım Fenerbahçe oldu. Aykut Kocaman’ın sonradan sahaya sürdüğü isimler 12 gol atıp birçok maçta galibiyeti getirse de bu, şampiyonluk için yeterli olmadı.

Aykut Kocaman yönetime sunacağı raporu hazırladı

Aykut Kocaman yönetime sunacağı raporu hazırladı Fenerbahçe'de yapılacak seçim sonrası istifasını yeni yönetime iletecek olan Aykut Kocaman, gelecek sezon yapılması gerekenlerle ilgli de bir rapor sunacak.

Aykut Kocaman istifasını hazırladı!

Aykut Kocaman istifasını hazırladı! Fenerbahçe'deki ikinci döneminde şampiyonluğu Galatasaray'a kaptıran teknik direktör Aykut Kocaman istifasını hazırladı. Tecrübeli çalıştırıcı, Konyaspor maçının hemen ardından oyuncularıyla bir veda konuşması gerçekleştirdi.

Aykut Kocaman Liverpool'un başına geçecek

Aykut Kocaman Liverpool'un başına geçecek Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Dirk Kuyt jubilesinde Kuyt'ın takımını çalıştıracak ve Liverpool'un teknik direktörü olacak.

TREND HABERLER
TREND HABERLER