Ali Koç

Galatasaray'dan Ali Koç'a jest

Galatasaray'dan Ali Koç'a jest Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Avrupa Kulüpler Birliği icra kurulu seçimlerine katılma kararı alınca Galatasaray, kendi adayını farklı bir göreve kaydırdı.

Ali Koç'tan flaş karar! Volkan Demirel, Emre Belözoğlu ve Alex de Souza...

Ali Koç'tan flaş karar! Alex de Souza.. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Volkan Demirel, Emre Belözoğlu ve Alex de Souza'yı kulübede görmek istiyor.

Fenerbahçe taraftarından Ali Koç'a büyük destek!

Taraftardan Ali Koç'a dev destek! Gündem oldu Fenerbahçe başkanı Ali Koç'un, Fetöcü Şike kumpası polislerinden Ahmet Kalender tarafından tehdit edilmesi üzerine Fenerbahçe taraftarı #AliKoçYalnızDeğildir etiketiyle Twitter'da gündem oldu.

FETÖ'cü polis Ali Koç'u tehdit etti

FETÖ'cü polis Ali Koç'u tehdit etti Şike kumpası davasında yargılanan eski polis Ahmet Kalender "Ali Koç'a sesleniyorum, biz Fenerbahçe'yi yargılamadık şikecileri yargıladık. Eğer kendisini onlardan ayırmazsa, onun da sonu farklı olmayacaktır." dedi.

Fenerbahçe taraftarından Ali Koç'a tepki

Fenerbahçe taraftarından Ali Koç'a tepki Transfer döneminde 21 oyuncuyla yollarını ayıran ve 13 yeni isimle anlaşan F.Bahçe, adeta takımı sil baştan yarattı. Ancak, Sarı-Lacivertliler’in bu süre içinde eksik olarak görülen sol bek transferi yapmaması taraftarı çıldırttı.

Ali Koç'tan Volkan Demirel'e son teklif

Ali Koç'tan Volkan Demirel'e son teklif Fenerbahçe'den ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu olan Volkan Demirel'e son bir teklif geldi... Tecrübeli kaleciye teklif yapan Başkan Ali Koç'un, "Gel hem antrenör hem de takımın 3. kalecisi ol" dediği öğrenildi.

F.Bahçe'de 116 milyonluk büyük temizlik

F.Bahçe'de 116 milyonluk büyük temizlik Fenerbahçe,'de büyük değişim..Yeni sezona şampiyonluk parolası ile çıkan sarı lacivertliler sil baştan yenilendi.. Kiralıklarla birlikte toplam 18 oyuncu takımdan ayrıldı. İşte ayrıntılar..

TREND HABERLER
TREND HABERLER