Ali Koç

Fatih Terim'den yönetime: Paranız yoksa ben veririm!

Terim'den yönetime: Paranız yoksa ben veririm! Fenerbahçe Başkanı’nın Terim’in tazminatıyla ilgili söylemiyle başlayan gerilim, farklı boyutlara geldi. Sarı-kırmızılı teknik adam, Koç grubunun işletmesindeki “Divan Restoranı”nın Türk Telekom Stadı’ndan çıkarılmasını istedi. Terim, 2. Başkan Yusuf Günay’a Kayseri dönüşü “Eğer tazminat için paranız yoksa ben öderim” dedi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a 30 gün hak mahrumiyeti cezası

PFDK Ali Koç’a cezayı kesti Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a 30 gün hak mahrumiyeti cezası verdi.

Fatih Terim'den sürpriz Ali Koç hamlesi

Fatih Terim'den sürpriz Ali Koç hamlesi Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Fatih Terim hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle PFDK'ya sevk edilmişti. Fatih Terim ise avukatlarına talimat verdi ve Koç'un kendisi hakkında kullandığı ifadeleri incelettiriyor. Tecrübeli hoca gerek görürse dav açacak.

Ali Koç ve yönetim strateji değiştirdi

Ali Koç ve yönetim strateji değiştirdi Başkan Ali Koç ve yönetim, geçen yılın aksine bu sezon farklı bir politika izlemeye başladı. Göreve geldikleri ilk günlerde gerginlikten uzak duracaklarını açıklayan sarı-lacivertliler, kulübün haklarını korumak için artık hiçbir olayın peşinin bırakılmaması gerektiği ve tek taraflı çabanın yetmeyeceğini anladı.

Fatih Terim Ali Koç’a cevap verecek

Sicili bozuk ifadesine cevap! Gereken yapılacak Fatih Terim, Ali Koç’un, “Sicili bozuk” ifadesine hem sözlü hem de sahada cevap vermeye hazırlanıyor... Brugge maçı sonrası, “Burası sicilin, paranın, nüfuzun, reklamın geçtiği yerler değil. Burada olmayanlarla ilgili konuşmayalım” açıklaması yapan Fatih hocanın, Ali Koç’a göndermesi bununla sınırlı kalmayacak.

Ali Koç patladı! Sicili nasıl bu kadar bozuk olabilir

Ali Koç patladı! Sicili nasıl bu kadar bozuk olabilir Fenerbahçe Başkanı Ali Koç gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Ali Koç’tan federasyon başkanına manidar hediye!

Ali Koç’tan federasyon başkanına manidar hediye! Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ve yönetim kurulu üyeleri Türkiye Futbol Federasyonu’na ziyarette bulundu. Ziyarette Başkan Koç’un, TFF Başkanı Nihat Özdemir’e, "En Fazla Şampiyon Olan Takım Fenerbahçe" yazılı bir dergi küpürünün çerçeveletilmiş halini hediye olarak sunması dikkatlerden kaçmadı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER