Ali Koç

Büyük tehlike! FİFA'ya gidiyorlar

Büyük tehlike! FİFA'ya gidiyorlar Sarı-Lacivertli kulüpte; ekonomik konular bir numaralı gündem maddesi olmaya devam ediyor, yoğunluk bitmiyor.

Ali Koç'tan Vedat Muriç talimatı

Ali Koç'tan Vedat Muriç talimatı Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan kurmaylarına Vedat Muriqi talimatı... Avrupalı devlerin peşinde koştuğu Kosovalı golcüyü devre arasında satmayacak olan Koç, sportif direktör Comolli ve yöneticilerine, "Bonservis bedeli soranlara yanıt bile vermeyin" dedi.

Ali Koç'tan Galatasaray'a stat göndermesi

Ali Koç'tan Galatasaray'a stat göndermesi Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, beIN Sports'ta yaptığı açıklamada Galatasaray ile ilgili flaş göndermelerde bulundu. Koç, "Biz başka kulüplerde olduğu gibi, malımız olmayan bir şey karşılığında arazi almadık. Bizim olmayan, başka yere yapılan bir stadı almakla övünmedik." dedi.

Erdoğan Fenerbahçe için hedefi belirledi

Erdoğan Fenerbahçe için hedefi belirledi Tarihi günlerinden birini yaşayan Sarı-Lacivertliler’de Yüksek Divan Kurulu’nun özel bir konuğu vardı. Kulübün kongre üyeliğinde 25. yılını dolduran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, divan kurulu üyelik plaketini aldı. Başkan Ali Koç, Erdoğan’ın ceketine Fenerbahçe rozeti taktı ve isminin yazılı ‘1’ numaralı formayı hediye etti.

Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a telefon

Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a telefon Fenerbahçe'de yarın yapılacak Divan Kurulu toplantısı öncesinde Aziz Yıldırım sürprizi yaşandı.

Galatasaray Ali Koç ile anlaşmayı bozdu

Galatasaray Ali Koç ile anlaşmayı bozdu Sarı-kırmızılılar Ali Koç'la yapılan anlaşmayı bozarak tazminat ödeyecek.

Fenerbahçe'de 1 milyar TL aranıyor

Fenerbahçe'de 1 milyar TL aranıyor Fenerbahçe, gemisini yürütebilmek için 2020 yılına kadar büyük bir mali kaynak yaratmak zorunda.

TREND HABERLER
TREND HABERLER