Ahmet Nur Çebi

Beşiktaş'ta yönetim krizi! Kulüpten ayrılmak istediler!

Beşiktaş'ta yönetim krizi! Kulüpten ayrılmak istediler! Beşiktaş'ta yarın yapılacak olan genel kurul öncesinde Futbol A.Ş.'de kriz çıktı. Yarın yapılacak toplantı sonrası belli olacak yeni yönetim kurulunun belirlenmesinin öncesinde Başkan Ahmet Nur Çebi, İkinci Başkan Adnan Dalgakıran ve Genel Sekreter Mesut Urgancılar kulüpten ayrılmak istediler.

Nihaz Özdemir Ahmet Nur Çebi’ye sert çıktı

Nihaz Özdemir Ahmet Nur Çebi’ye sert çıktı TFF Başkanı Nihat Özdemir imzasıyla, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'ye gönderilen cevap yazısına ortaya çıktı.

Ahmet Nur Çebi PFDK'ya sevk edildi

Ahmet Nur Çebi PFDK'ya sevk edildi Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği, Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ve siyah beyazlı kulübün yöneticileri Erdal Torunoğulları ile Adnan Dalgakıran, tedbirsiz olarak Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna sevk etti.

TFF hakemler için gerekeni yapacak

TFF hakemler için gerekeni yapacak Beşiktaş’ta 20 Ekim’de yapılan olağanüstü kongrede başkanlığa seçilen Ahmet Nur Çebi ile yönetim kurulu üyeleri, dün Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir’i ziyaret etti.

Ahmet Nur Çebi'den 14 günde 5 büyük icraat

Ahmet Nur Çebi'den 14 günde 5 büyük icraat İlk etapta futbol takımının 105 milyon TL tutarındaki alacaklarını ödeyerek, gelecek yıllarda Avrupa kupalarına katılım için şart olan 'borçsuzluk' belgelerini UEFA'ya gönderen Çebi, aynı zamanda oyuncuların sadece maçlara odaklanmasını sağladı. Bu da G.Saray ve Antalya galibiyetlerini getirdi.

Fikret Orman'dan Ahmet Nur Çebi'ye cevap

Fikret Orman'dan Ahmet Nur Çebi'ye cevap Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Ahmet Nur Çebi’nin kendisi için ‘Hakkımı helal etmiyorum’ açıklamasına, "Ben polemiklerin içine girmem" cevabını verdi.

Ahmet Nur Çebi'den Cenk Tosun bombası!

Ahmet Nur Çebi'den Cenk Tosun bombası! Beşiktaşlı eski yöneticinin başkan seçilmesi halinde yönetiminde yer alacak isimlerden Erdal Torunoğulları’nın Everton’da oynayan golcüyü Beşiktaş’a getireceği öğrenildi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER