Ahmet Nur Çebi

Beşiktaş'ta yeni yönetim listesi krize yol açtı

Beşiktaş'ta yeni yönetim listesi krize yol açtı Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın önceki gün Divan Kurulu’na verdiği yönetim listesinde sıralama konusunda sıkıntı yaşandı.

Ahmet Nur Çebi Volkan Demirel'e ateş püskürdü

Ahmet Nur Çebi Volkan Demirel'e ateş püskürdü Şampiyonun belli olmasına 3 maç kala Beşiktaş ile Fenerbahçe arasındaki yarış iyice kızışırken, söz düellolarının da ardı arkası kesilmiyor..

Beşiktaş Onur Kıvrak açıklaması yaptı

Beşiktaş Onur Kıvrak açıklaması yaptı Beşiktaş yönetimi, Trabzonspor kalecisi ve kaptanı Onur Kıvrak'la ilgili resmi siteden açıklama yayınladı..

Beşiktaş ile Galatasaray Onur Kıvrak için kapışıyor

Beşiktaş ile Galatasaray Onur Kıvrak için kapışıyor Trabzonspor Fenerbahçe maçı sonrası formasını yere bırakan kaleci Onur Kıvrak için Galatasaray'dan sonra Beşiktaş da devreye girdi..

Fikret Orman yeni yönetimi için kimlere teklif götürdü?

Fikret Orman yeni yönetimi için kimlere teklif götürdü? Beşiktaş'ta 15 Mayıs’ta yapılacak genel kurul öncesi Başkan Fikret Orman, ekibini sil baştan kurmaya hazırlanıyor..

Beşiktaş Caner Erkin hamlesiyle Fenerbahçe'yi bitirdi

Beşiktaş Caner Erkin hamlesiyle Fenerbahçe'yi bitirdi Fenerbahçe'de süresiz kadro dışı bırakılan Caner Erkin olayında adeta her saniye bir gelişme yaşanıyor. Fenerbahçeli oyuncuların kafasını Beşiktaş yöneticilerinin karıştırdığı iddiaları gündemde..

Vodafone Arena için görülmemiş talep!

Vodafone Arena için görülmemiş talep! Beşiktaş'ta gözler, Vodafone Arena'nın açılacağı ilk maç olan, Bursaspor sınavına çevrildi, ancak bu maça bilet bulmak imkansızın bile ötesinde.

TREND HABERLER
TREND HABERLER