Ahmet Nur Çebi

Ahmet Nur Çebi Lens, Ljajic ve Vida'nın biletini kesti

Ahmet Nur Çebi 3 yıldızın biletini kesti Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi çok önemli açıklamalarda bulundu. Ahmet Nur Çebi yeni sezon için planlarından, sözleşmesi bitecek futbolculara ve ekonomik sıkıntı nedeniyle indirim kabul etmeyen futbolculara kadar her konuda konuştu.

Ahmet Nur Çebi'den eski yönetime 'koronavirüslü' gönderme

Ahmet Nur Çebi'den eski yönetime 'koronavirüslü' gönderme Gündeme dair açıklamalar yapan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, koronavirüsün ekonomik etkisiyle ilgili konuştu. Çebi, ''Bu kulüpler ne başkanlar, yöneticiler gördü. Virüsün etkisi ne ki?'' dedi.

Ahmet Nur Çebi'den Galatasaray derbisi için olay sözler

Ahmet Nur Çebi'den Galatasaray derbisi için olay sözler Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray derbisi öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Çebi, öncelikle Sergen Yalçın’ı takımın başına getirerek çok isabetli bir karar verdiklerinin altını çizdi ve çarpıcı ifadeler kullandı.

Ahmet Nur Çebi'nin cezasında indirim yapıldı

Ahmet Nur Çebi'nin cezasıyla ilgili flaş gelişme! TFF Tahkim Kurulu'nun 5 Mart 2020 tarihli kararları açıklandı. Beşiktaş Kulübü'nün ve başkan Ahmet Nur Çebi'nin aldığı cezalar için yapılan itirazları değerlendiren Tahkim Kurulu, Beşiktaş Kulübü'nün aldığı para cezasını onarken, başkan Ahmet Nur Çebi'nin ise çarptırıldığı 75 bin TL'lik para cezasını 50 bin TL'ye indirdiğini açıkladı.

Ahmet Nur Çebi'nin cezası onandı!

Ahmet Nur Çebi'nin cezası onandı! Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulunun (PFDK) Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi'ye verdiği 15 gün hak mahrumiyeti cezasını onadı.

Beşiktaş'a TFF'den uyarı mesajı! 'Başkan kim?'

TFF'den şok mesaj! 'Başkan kim?' Beşiktaş'ta kulübün başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Futbol A.Ş.’nin başına geçmemesi uzun bir süre tartışılırken, geçen hafta yaşananlar konunun yeniden gündeme gelmesine neden oldu. Türkiye Futbol Federasyonu geçtiğimiz hafta içinde siyah beyazlı kulübe konuyla ilgili bir uyarı gönderdi.

Sergen Yalçın ile Ahmet Nur Çebi arasında flaş görüşme!

Sergen Yalçın ile Ahmet Nur Çebi arasında flaş görüşme! Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Ahmet Nur Çebi ile yeni sezon için fikir alışverişinde bulundu. Yalçın’ın, “Takıma 10 numara ve forvet istiyorum. Alacağımız 2 oyuncunun da skora katkısı olmalı” dediği öğrenildi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER