Ahmet Nur Çebi

Ahmet Nur Çebi PFDK'ya sevk edildi

Ahmet Nur Çebi PFDK'ya sevk edildi Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, resmi internet sitesinde ve sosyal medya hesabında yayınlanan "sportmenliğe aykırı açıklamalar" nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.

Ahmet Nur Çebi'den VAR açıklaması

Abdullah Avcı ile ilgili bomba sözler! Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi'den VAR sistemiyle ilgili açıklama geldi. Ahmet Nur Çebi, siyah beyazlı camianın yayın organı Beşiktaş dergisinde VAR ile ilgili "Hataların azaltılması amacıyla uygulamaya sokulan VAR sistemi, danışıklı dövüş ve görmedim-duymadım-bilmiyorum üçlemesine son verememiştir" ifadelerini kullandı.

Ahmet Nur Çebi'den Sergen Yalçın açıklaması

Ahmet Nur Çebi'den Sergen Yalçın açıklaması Başkan Ahmet Nur Çebi, görevine son verilen Abdullah Avcı’nın yerine, Beşiktaş’ın efsane ismi Sergen Yalçın’ı getirmek istediğini bildirdi.

Ahmet Nur Çebi'den Guilherme açıklaması

Ahmet Nur Çebi'den Guilherme açıklaması Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, TFF ile anlaşmadan transfer yapamayacaklarını söyledi. Siyah-beyazlı kulübün gündeminde yer alan Guilherme hakkında da konuşan Çebi, "Girişimimiz yok" dedi.

Olcay Şahan'dan çarpıcı Ahmet Nur Çebi sözleri!

Olcay Şahan'dan çarpıcı Ahmet Nur Çebi sözleri! Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor'un deneyimli oyuncusu Olcay Şahan, eski takımı Beşiktaş'ın başkanı Ahmet Nur Çebi'nin siyah-beyazlı ekibi eski günlerine döndüreceğine inandığını söyledi.

Beşiktaş'ta yönetim Futbol A.Ş.'den neden ayrılıyor? Gerçek ortaya çıktı

Yönetim neden ayrılık kararı aldı? İşte cevap Beşiktaş'ta Başkan Ahmet Nur Çebi ile birlikte ikinci başkan Adnan Dalgakıran ve genel sekreter Mesut Urgancılar da Beşiktaş Futbol A.Ş yönetiminden ayrılma kararı aldı. Bu kararın gerekçesi ne? İşte cevap...

Cenk Tosun için Ahmet Nur Çebi devre girdi

Cenk Tosun için Ahmet Nur Çebi devre girdi Forvet hattına transfer yapmak isteyen Beşiktaş, Cenk Tosun için tüm imkanları seferber ediyor. Ancak yıldız oyuncu siyah beyazlı kulübüne olumsuz yanıt verdi. Bu gelişme sonrasında Ahmet Nur Çebi devreye girdi. Ahmet Nur Çebi, Cenk Tosun ile görüşüp, Beşiktaş'a getirmeye çalışacak.

TREND HABERLER
TREND HABERLER