Ahmet Nur Çebi

Ahmet Nur Çebi'den Arda Turan açıklaması

Ahmet Nur Çebi'den Arda Turan açıklaması Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, son dönemde adı Beşiktaş ile anılan Arda Turan'ın transfer dedikodularını yalanladı. Başkan Çebi, Galatasaray'a gideceği de konuşulan milli oyuncunun siyah-beyazlı ekibin gündeminde olmadığını söyledi.

Ahmet Nur Çebi Abdullah Avcı'nın tazminatını açıkladı

Ahmet Nur Çebi Abdullah Avcı'nın tazminatını açıkladı Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Sergen Yalçın'dan önceki teknik direktör Abdullah Avcı için konuştu. Çebi, Avcı'nın 30 milyon TL tazminatı olduğunu ve iş bulana kadar siyah-beyazlıların maaşını ödemekle yükümlü olduğunu söyledi.

Ahmet Nur Çebi'den Gökhan Gönül ve Caner Erkin kararı

Ahmet Nur Çebi'den Gökhan Gönül ve Caner Erkin kararı Beşiktaş'ın transfer gündemini değerlendiren Başkan Ahmet Nur Çebi, sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Gökhan Gönül ile Caner Erkin'in takımda kalmasını istediğini söyledi.

Söz savaşı devam ediyor! Beşiktaş'tan Galatasaray'a cevap

Söz savaşı devam ediyor! Beşiktaş'tan Galatasaray'a cevap Galatasaray ile Beşiktaş arasında 1986-87 sezonu şampiyonluğuyla ilgili söz savaşı devam ediyor. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin şike iddiaları sonrasında "1986-87 sezonunda şampiyon olarak ilan edilmemiz yönünde başvuru yaptık" açıklamasını iftira olarak nitelendiren Galatasaray'a siyah beyazlı kulüpten cevap geldi.

Galatasaray'tan Ahmet Nur Çebi'ye cevap

Galatasaray'tan Ahmet Nur Çebi'ye cevap Beşiktaş Kulübü, 1986-87 sezonunda şike yapıldığı iddialarının ardından Türkiye Futbol Federasyonu'na dilekçe vererek şampiyon ilan edilmelerini talep etmişti. O sezonun şampiyonu Galatasaray'dan konuyla ilgili bir açıklama geldi.

Cenk Tosun'dan Ahmet Nur Çebi itirafı!

Cenk Tosun'dan Ahmet Nur Çebi itirafı! Ara transfer döneminde kiralık gittiği Crystal Palace'ta şanssız bir sakatlık yaşamasının ardından kulübü Everton'a dönmek zorunda kalan Cenk Tosun, son durumunu, gelecek hedeflerini ve Beşiktaş'la ilgili düşüncelerini anlattı.

Ahmet Nur Çebi'nin koronavirüs testi pozitif çıktı

Ahmet Nur Çebi'nin koronavirüs testi pozitif çıktı Beşiktaş'ta biri futbolcu 8 isimde daha korona virüs çıkmasının yankıları sürerken gelen bir son dakika açıklaması gündeme bomba gibi düştü. Beşiktaş yönetiminden yapılan resmi açıklamaya göre, Başkan Ahmet Nur Çebi'nin korona virüs testi pozitif çıktı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER