BEŞİKTAŞ

Fikret Orman'dan Ahmet Nur Çebi'ye cevap

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Ahmet Nur Çebi’nin kendisi için ‘Hakkımı helal etmiyorum’ açıklamasına, "Ben polemiklerin içine girmem" cevabını verdi.

Fikret Orman'dan Ahmet Nur Çebi'ye cevap

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyeleri, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde yapımı biten Yusuf Tunaoğlu Futbol Yönetim Merkezi’nin açılışını yaptı.

"BEN POLEMİKLERE GİRMEM"

Habertürk'te yer alan habere göre, başkan adaylarından Ahmet Nur Çebi’nin bugün yaptığı basın toplantısında Fikret Orman için kullandığı "Hakkımı helal etmiyorum" sözü hatırlatılan Orman, konuyla ilgili  açıklamalarda bulundu. Seçim sürecinde aday olmadığını söyleyen Fikret Orman, "Beni adaylık polemiklerine sokmayın. Ahmet abi ile bizim aramızda duygusal bir durum var. Onun kırgınlıkları olur. Laflar çarpıtılır, bazıları dolduruşa getirir, bunlar olur. Ben seçimin adayı değilim. Aday olsam, söylediklerine net cevap veririm. Ama şu anda söylediğim şey başka rotalara gider. Adaylar kendileri aralarında, geçmişle alakalı değil, gelecekle alakalı konuşmalı. Kimse Beşiktaş’ın geçmişine aday değil. Polemiklere girdiğimiz takdirde, o onu dedi gibi birçok konu çıkartırız. Polemiklere girmek istemiyorum. Seçimler bitince, günü gelirse, cevap vereceğim şeyler olursa veririm, ben lafımı esirgemem. Ben aday değilim. Aday olacak arkadaşlar da önümüzdeki süreçte şunu yapacağız, bunu yapacağız diyecekler. Borcu aşağıya nasıl indirecekler, şampiyon takım oluşturmak için nasıl uğraşacaklar, bunu anlatmaları lazım. Geçmişe aday değiller, geleceğe adaylar. Şu anda polemiklere benim girmemem gerekiyor. Dün de böyle bir konuşma olmasaydı, bugün böyle bir açıklama olmayacaktı. Kırgınlıklar olur. Biz büyük bir camiayız, yarın barışırız, bir şey olmaz" ifadelerini kullandı

Başkan Orman ve yöneticiler daha sonra açılan tesisi gezdi.

TREND HABERLER
Yorumlar 1 yorum
TREND HABERLER