Ersan İlyasova, FETÖ'cü Enes Kanter'i yere serdi sosyal medya yıkıldı

Amerikan Basketbol Ligi NBA'de Philadelphia 76ers'ın New York Knicks'i 118-101 yendiği maça, Ersan İlyasova'nın Enes Kanter'i yere sermesi damga vurdu.

Ersan İlyasova, New York ekibinin FETÖ'cü oyuncusu Enes Kanter'le maç içinde sık sık karşı karşıya geldi. Ersan maç boyunca Kanter'e geçit vermedi. Maçın bizim için en güzel anı ise Ersan ile Kanter arasında yaşanan son an pozisyon oldu.

Maç boyunca Kanter'i başarıyla savunan ve geçit vermeyen Ersan İlyasova, Kanter'i sayıya gitmeye çalışırken tek bir blok ile durdurmayı başardı. O blok öyle bir bloktu ki FETÖ'cü Kanter ayağa dahi kalkamadı.

ARKASINA BİLE BAKMADI: Ersan İlyasova sadece pozisyon gereği yaptığı hareket ile FETÖ'cü rakibini durdurdu, hatta yere serdi. Blokladığı rakibinin sayıya gitmesine engel olan Ersan, saha içinde normal ve umursamaz tavırlar ile hiç oralı bile olmazken, FETÖ'cü Kanter, yediği blok ile yerden kalkamadı.

Kulüp doktorları Kanter'in başına gelip müdahale gerçekleştirirken, Ersan İlyasova hiç umursamamaya devam etti.

MİLLETİN YÜREĞİNE SU SERPİLDİ: Kanter'e İlyasova tarafından yapılan bu hareket, sosyal medayda da geniş yankı yandırdı. Özellikle Türk kullanıcılar tarafından yapılan yorumlarda "FETÖ'ye atılan bir tokat daha" yorumları yapılırken, Kanter'in müdahale ile yerden kalkamaması "FETÖ'nün yıkılışı"olarak ti'ye alındı.

  • Basketbol 29 Mart 2018 12:18
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Ersan İlyasova, FETÖ'cü Enes Kanter'i yere serdi sosyal medya yıkıldı videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro