Spor Medyası VİDEO GALERİ

Fatih Altaylı: Dursun Özbek kadar palavracı bir başkan görmedim

Fatih Altaylı: Dursun Özbek kadar palavracı bir başkan görmedim Fatih Altaylı, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek hakkında ağır eleştirilerde bulundu.

 Fatih Altaylı: En kötü taraftar gruplarından biri Galatasaray'da

Fatih Altaylı: En kötü taraftar gruplarından biri Galatasaray'da Fatih Altaylı, Galatasaray taraftarının Latovlevici'yi protestosunu ve başkan Dursun Özbek'in Tudor'u savunmasını, yatırımlardaki yetersizliğini eleştirdi.

Erman Toroğlu: Fenerbahçe etkili değil...

Erman Toroğlu: Fenerbahçe etkili değil... Fenerbahçe, Süper Lig'in 12. haftasında sahasında Sivasspor'la karşılaştı. A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Fenerbahçe-Sivasspor maçının ilk yarısını yorumladı.

Kulüp başkanları, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı anlattı

Kulüp başkanları, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı anlattı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NTV ve NTV Spor ekranlarında yayınlanan %100 Futbol Özel'de programında, Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova'nın spor gündemine dair sorularını yanıtladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'yabancı sınırı' açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'yabancı sınırı' açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NTV ve NTV Spor ekranlarında yayınlanan %100 Futbol Özel'de programında, Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova'nın spor gündemine dair sorularını yanıtladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, futbol hayatını anlattı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, futbol hayatını anlattı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NTV ve NTV Spor ekranlarında yayınlanan %100 Futbol Özel'de programında, Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova'nın spor gündemine dair sorularını yanıtladı.

Sinan Engin, Beşiktaş'ın maçları için TFF'ye seslendi

Sinan Engin, Beşiktaş'ın maçları için TFF'ye seslendi Sinan Engin, TFF'den Beşiktaş'ın maçları için video hakem istedi.

Cenk Tosun Beyaz Show'a bağlandı

Cenk Tosun Beyaz Show'a bağlandı Beşiktaş’ın golcü futbolcusu Cenk Tosun, Kanal D’de yayınlanan Beyaz Show’a telefonla bağlandı.

Erman Toroğlu'ndan Galatasaray taraftarına mesaj

Erman Toroğlu'ndan Galatasaray taraftarına mesaj Erman Toroğlu A Spor'da Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin ilk yarısını yorumladı.

Toroğlu'ndan çarpıcı yorum: 'Güneş'in otoritesi...'

Toroğlu'ndan çarpıcı yorum: 'Güneş'in otoritesi...' Erman Toroğlu, Beşiktaş'ın Gençlerbirliği'ne yenildiği maçın ardından değerlendirmelerde bulundu.