SPOR MEDYASI

Derin Futbol'da kahkaha tufanı! Çakar öyle bir şey yaptı ki...

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Medipol Başakşehir maçının ardından ' Mert'e özel liste yaptırdım. Yabancı şarkılar çalıyor, ben de oyuncular gibi camlara vuruyorum ' açıklamasını yaptı. Motivasyon şarkısının 'LeBron James Mix - Cant Hold Us' olduğu ortaya çıktı.

Beyaz Tv'de yayınlanan Beyaz Futbol programında Goethe mi Tolstoy mu tartışması yaşandı. Bu arada Ahmet Çakar'ın kafasının Goethe'nin fotoğrafına montaj yapılması, stüdyoda kahkaha tufanına neden oldu.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Yorumlar