Spor Medyası VİDEO GALERİ

Fatih Altaylı: 'Galatasaraylı olmaktan utanç duyuyoruz'

Fatih Altaylı: 'Galatasaraylı olmaktan utanç duyuyoruz' Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan 'Spor Saati' programının yorumcusu Fatih Altaylı, spor gündemini yorumladı.

Ahmet Çakar, Aziz Yıldırım'dan helallik istedi

Ahmet Çakar, Aziz Yıldırım'dan helallik istedi Ahmet Çakar, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir tarafından gerçekleştirilen sahur programında Aziz Yıldırım'dan özür diledi.

Fatih Altaylı'dan Arda Turan yorumu

Fatih Altaylı'dan Arda Turan yorumu Fatih Altaylı, Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan 'Spor Saati' programında spor gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

O ülkede canlı yayında tokat gibi Erdoğan cevabı!

O ülkede canlı yayında tokat gibi Erdoğan cevabı! Bir dönem Sivasspor’da da top koşturan Senegal asıllı Fransız futbolcu Jacques Faty, Fransız televizyonunda katıldığı spor programında Cumhurbaşkanı Erdoğan eleştirilince isyan etti.

Hüseyin Gülerce'den dikkat çeken Arda Turan yorumu

Hüseyin Gülerce'den dikkat çeken Arda Turan yorumu Beyaz TV'de yayınlanan Ortak Akıl programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Gazeteci-yazar Hüseyin Gülerce, Milli Takım'ı bıraktığını açıklayan ve tartışma konusu olan Arda Turan hakkında dikkat çeken sözler söyledi.

Fatih Altaylı: Ali Koç aday olursa Aziz Yıldırımcılar bile ona oy verir

Fatih Altaylı: Ali Koç aday olursa Aziz Yıldırımcılar bile ona oy verir Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan 'Spor Saati' programının yorumcusu Fatih Altaylı, spor gündemini yorumladı.

İlber Ortaylı'dan çok konuşulacak Arda Turan yorumu

İlber Ortaylı'dan çok konuşulacak Arda Turan yorumu Ünlü tarihçi, Prof. İlber Ortaylı milli takım uçağında gazeteci Bilal Meşe’ye saldıran ve sonrası da kadrodan çıkartılan Arda Turan hakkında konuştu.

Dilmen: ''Evet' dediğimiz için Arda ve beni bitirdiler'

Dilmen: ''Evet' dediğimiz için Arda ve beni bitirdiler' Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen; Arda Turan'ın referandumda 'Evet' kampanyasına destek olduğu için bunları yaşadığını savundu.

İsmail Küçükkaya'dan Rıdvan Dilmen'e sert sözler

İsmail Küçükkaya'dan Rıdvan Dilmen'e sert sözler Arda Turan'ın milli takım uçağında gazeteci Bilal Meşe'ye saldırmasıyla ilgili sözleri nedeniyle İsmail Küçükkaya, Rıdvan Dilmen'i fena iğneledi

Ahmet Çakar: Arda sen cahil bir adamsın

Ahmet Çakar: Arda sen cahil bir adamsın Ünlü yorumcu Ahmet Çakar, gazeteci Bilal Meşe'ye saldıran Arda Turan için, 'Arda, sen cahil adamsın. Tipine baktığım vakit futbolcuya benzemiyorsun.' açıklamasını yaptı.