DİĞER HABERLER VİDEO GALERİ

Batman'daki maratonu Etiyopyalı atlet kazandı

Batman'daki maratonu Etiyopyalı atlet kazandı Batman Belediyesi tarafından düzenenlen, Uluslararası Yarı Maratonu'nu Etiyopyalı atlet Geteye Gelaw birinci bitirdi.

Jimi Manuwa'dan navakt eden yumruk

Jimi Manuwa'dan navakt eden yumruk Karma Dövüş Sanatları maçında Jimi Manuwa, Corey Anderson'u tek yumrukla nakavt etti.

Nusret'ten Arda ve Ronaldo'ya gönderme

Nusret'ten Arda ve Ronaldo'ya gönderme Ünlü işletmeci Nusret Gökçe, Ronaldo ve Arda Turan dahil birçok yıldız futbolcuya nazire yapacak bir video yayınladı.

Rakibinin suratına bastı

Rakibinin suratına bastı Rusya Kadınlar Hentbol Ligi'nde oynanan maçta oyuncu, yere düşen rakibinin yüzüne kasıtlı olarak bastı.

Yarışta engele takılıp yere düşen at hayatını kaybetti

Yarışta engele takılıp yere düşen at hayatını kaybetti İngiltere'de yapılan at yarışında engele takılan ünlü at Consul De Thaix, arkadan gelen atların altında kalarak can verdi.

Dövüş maçında iki dövüşçü de aynı anda nakavt oldu

Dövüş maçında iki dövüşçü de aynı anda nakavt oldu ABD'de düzenlenen dövüş yarışmasında iki dövüşçü de birbirine aynı anda vurdu, ikisi de nakavt oldu.

Trabzonspor’dan taraftara koltuk silme cezası

Trabzonspor’dan taraftara koltuk silme cezası Trabzonspor yeni stadında bir genç taraftarın koltuğa basarken görüntüleri yayılınca, bu seyirciyi bulup koltukları sildirdi.

Boks maçında 40 kişilik kavga çıktı!

Boks maçında 40 kişilik kavga çıktı! Karma Dövüş Sanatları (MMA) amatör dövüş maçında müsabaka devam ederken taraftarlar ringe atladı. Ringde yaklaşık 40 kişi kavga etmeye başladı.

Mehmet Topal'a otelde sözlü saldırı

Mehmet Topal'a otelde sözlü saldırı Alanyaspor maçı için Alanya'ya giden ve 1 kişi tarafından karşılanan Fenerbahçe'de Mehmet Topal, gittiği otelde sözlü saldırıya uğradı.

Tablete odaklanıp yarışa dalan hakem ortalığı birbirine kattı

Tablete odaklanıp yarışa dalan hakem ortalığı birbirine kattı Salon koşu yarışında hakemlerden birisi, tabletine odaklanarak yarışın koşulduğunu fark etmeden sahadan geçmeye kalkınca ortalığı birbirine kattı.

TREND HABERLER