DİĞER HABERLER VİDEO GALERİ

Kenan Sofuoğlu'ndan kar üzerinde drift gösterisi

Kenan Sofuoğlu'ndan kar üzerinde drift gösterisi Dünya şampiyonu milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Sakarya'da kendi adını taşıyan pistte kar üzerinde drift gösterisi yaptı.

Galatasaray kadın su topu oyuncuları karda yüzdü

Galatasaray kadın su topu oyuncuları karda yüzdü Galatasaraylı kadın sutopu oyuncularının karda yüzdüğü anlar sanal alemi salladı.

Ronda Rousey 48 saniyede nakavt oldu

Ronda Rousey 48 saniyede nakavt oldu UFC'de Amanda Nunes, milyonlarca takipçisi ve hayranı olan Ronda Rousey'i, 48 saniyede nakavt etti.

Topuklu ayakkabıyla mest eden futbol topu şovu!

Topuklu ayakkabıyla mest eden futbol topu şovu! Top sektirme konusunda ne kadar iyi olduğunuzu sorgulayacağınız bir video.

29 yaşında tenisi bıraktı

29 yaşında tenisi bıraktı Uzun süreli sakatlıktan bir türlü kurtulamayan 29 yaşındaki Sırp tenisçi Ana Ivanovic, tenisi bıraktığını açıkladı.

Arda Turan ve Burak Yılmaz'ın basketbol keyfi!

Arda Turan ve Burak Yılmaz'ın basketbol keyfi! Arda Turan ve Burak Yılmaz, basketbol oynayarak stres attı.

Brezilya'daki Zerao Stadyumu ekvator çizgisinin tam ortasından geçiyor!

Brezilya'daki Zerao Stadyumu ekvator çizgisinin tam ortasından geçiyor! Brezilya'nın Macapa bölgesinde yer alan Zerao Stadyumu'nun oldukça ilginç bir özelliği var.

Dövüşçü Michael Mcdaniel bir anda yere yığıldı!

Dövüşçü Michael Mcdaniel bir anda yere yığıldı! Karışık Dövüş Sanatları MMA karşılaşmasında dövüşçü Michael Mcdaniel, James Voke'yle yaptığı maçta bir anda yere yığıldı.

Burak Yılmaz otobüs şoförü ile kavga etti

Burak Yılmaz otobüs şoförü ile kavga etti Milli Futbolcu Burak Yılmaz, Nişantaşı'nda halk otobüsü şoförü ile tartıştı. O anlar otobüs kamerasına saniye saniye yansıdı.

Bir yumrukla ringden düşen boksör boksu bıraktı

Bir yumrukla ringden düşen boksör boksu bıraktı Eski dünya boks şampiyonu Bernard Hopkins, yediği yumruklar sonucu ringden düşerek boksa veda etti.