DİĞER HABERLER VİDEO GALERİ

Piste giren hakem ortalığı karıştırdı

Piste giren hakem ortalığı karıştırdı 1500 metre koşu yarışı sırasında piste dalan hakem, bir yarışmacıyı pistten atarken, başka bir yarışmacıyı da saf dışında bıraktı.

Roger Federer'den Panenka vuruşu

Roger Federer'den Panenka vuruşu Miami Açık'ın çeyrek finalinde Federer, Çek Tomas Berdych'i 2-1 yendiği maçta yaptığı vuruşla izleyenlerden büyük alkış aldı.

Başıyla 35 saniyede 111 tuğla kırdı

Başıyla 35 saniyede 111 tuğla kırdı 16 yaşındaki Kerim Ahmetspahiç, rekor denemesini Visoko kentinde gerçekleştirdi.

Dehşete düşüren görüntüler! Spor yaparken ayağı kırıldı

Dehşete düşüren görüntüler! Spor yaparken ayağı kırıldı Genç sporcu ayak kaslarını çalıştırırken bir anda olanlar oldu ve ağırlığa daha fazla dayanamayan bacağının kemikleri kırıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Galatasaray'ın kararını değerlendirdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Galatasaray'ın kararını değerlendirdi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Galatasaray yönetiminin aldığı kararın aidata yönelik olarak alınmasının hafif bulduğunu söyledi.

İskoç boksör Jordan Coe ölü bulundu

İskoç boksör Jordan Coe ölü bulundu 20 yaşındaki İsveçli boksör Jordan Coe, kat kat giyinip antrenmana çıktığı için sıcaklık çarpması şüphesiyle hayatını kaybetti.

Beyzbol maçına damga vurdu!

Beyzbol maçına damga vurdu! ABD'de oynanan beyzbol maçına top tutucu kadının güzelliği damga vurdu.

Bitiş çizgisinden önceki son dönemeci kaçıran sporcular

Bitiş çizgisinden önceki son dönemeci kaçıran sporcular Finish çizgisinden önceki son dönemeci kaçıran sporcuların dramı kameralara böyle yansıdı.

Erdoğan Aziz Yıldırım ile Dursun Özbek'i barıştırdı

Erdoğan Aziz Yıldırım ile Dursun Özbek'i barıştırdı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Futbol Zirvesi'nde Aziz Yıldırım ile Dursun Özbek'i yanına çağırarak sarılmalarını istedi.

Erdoğan Futbol Zirvesi'nde Desailly'ye penaltı attı

Erdoğan Futbol Zirvesi'nde Desailly'ye penaltı attı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa futbolunun efsane oyuncusu Marcel Desailly'e şık bir penaltı golü attı.

TREND HABERLER