DİĞER HABERLER VİDEO GALERİ

Jokey'in zor anları! Veliefendi'de felaketten dönüldü!

Jokey'in zor anları! Veliefendi'de felaketten dönüldü! Veliefendi'de dün koşulan at yarışlarında büyük bir felaket ucuz atlatıldı.

1250 liralık milyoner boksör!

1250 liralık milyoner boksör! Katıldığı boks müsabakasında şampiyon olan 30 yaşındaki boksör, kazandığı 1250 TL ödülü arkadaşlarına inandıramıyor.

Top sektirerek şov yapan kız seyirciyi mest etti!

Top sektirerek şov yapan kız seyirciyi mest etti! Top sektirme konusunda uzmanlaşan genç kız yaptığı hareketlerle seyirciyi mest etti.

Fikret Orman'dan uçakta şampiyonluk şarkısı

Fikret Orman'dan uçakta şampiyonluk şarkısı Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Gazianten'den İstanbul'a dönerken uçakta 'Olan var olmayan var' adlı şarkıyı söyleyerek büyük coşku yaşadı.

Hakan Altun'dan şampiyonluk paylaşımı

Hakan Altun'dan şampiyonluk paylaşımı Ünlü şarkıcı Hakan Altun, Beşiktaş'ın şampiyonluğunu böyle kutladı...

Galatasaray Adası yıkılıyor!

Galatasaray Adası yıkılıyor! Galatasaray Adası'ndaki tüm yapılaşma bu sabah erken saatlerde ekipler tarafından yıkılmaya başladı.

Down Sendromlu basket sever herkesi ağlattı

Down Sendromlu basket sever herkesi ağlattı Down Sendromlu Bursaspor Taraftarı izleyenleri duygulandırdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Spor salonlarına 'arena' demek şık değil'

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Spor salonlarına 'arena' demek şık değil' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 8. Uluslararası Türk Dili Kurultayı’nda konuştu.

Birbirlerini aynı anda nakavt ettiler

Birbirlerini aynı anda nakavt ettiler Tayland'daki Max Muay Thai etkinliğinde dövüşen boksörler birbirlerini aynı anda nakavt etti.

Sadece sahada değil, evde de takım oyunu kazanır!

Sadece sahada değil, evde de takım oyunu kazanır! Beko kurutma makineleri, çamaşırları çok az enerjiyle çok kısa sürede kurutur. O forma, o maça mutlaka yetişir. Efsane sponsor Beko, “her zaman” Beşiktaş taraftarının yanında!

TREND HABERLER