SPOR MEDYASI

Ahmet Çakar'dan Babel ve Diagne sözleri!
"Babel ve Diagne'yi havada kaparlar"
Rıdvan Dilmen fena patladı! 'Kim terör örgütüyle beraber açıklayacağım'

"Kim vatansever, kim terör örgütüyle beraber açıklayacağım!" Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, MHK Başkanı Serdar Tatlı ve ekibini göreve getirdiğine yönelik iddialar ile ilgili sert ifadeler kullandı. Dilmen "Kimin vatansever olduğunu, kimin terör örgütü liderleriyle beraber olduğunu açıklayacağım" dedi.

Erman Toroğlu Beşiktaş ve Trabzonspor yöneticilerini topa tuttu

Erman Toroğlu Beşiktaş ve Trabzonspor yöneticilerini topa tuttu Süper Lig'in ikinci haftasında Beşiktaş ve Trabzonspor yaptığı maçlarda berabere kaldı. Spor yorumculuğu yapan Erman Toroğlu da bu beraberlik sonrası spor gündemini yorumladı. Erman Toroğlu "Madem hakemler şerefsiz, neden TFF'yi ibra ettiniz" şeklinde yöneticileri eleştirdi.

Nihat Özdemir'den Rıdvan Dilmen'e cevap!

Nihat Özdemir'den Rıdvan Dilmen'e cevap! Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen'in, MHK'nın başına getirilen Serdar Tatlı ile ilgili ortaya attığı iddia üzerine Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir bir açıklama yaptı.

Aziz Yıldırım mı Ali Koç mu? Acun Ilıcalı cevapladı

Aziz Yıldırım mı Ali Koç mu? Acun Ilıcalı cevapladı Acun Ilıcalı katıldığı televizyon programında spor camiasını ilgilendiren önemli açıklamalar yaptı. Neden kulüp aldığını, Fenerbahçe'ye başkan olmayı isteyip istemediğini ve Ali Koç - Aziz Yıldırım arasında tercih yapacak olursa hangisini tercih edeceğini açıkladı.