Spor Medyası FOTO GALERİ

Spor yazarlarından Göztepe-Beşiktaş yorumu!

Spor yazarlarından Göztepe-Beşiktaş yorumu! Spor yazarları Beşiktaş'ın Göztepe'ye 2-0 mağlup olduğu karşılaşmayı değerlendirdi.

Günün spor manşetleri (22 Ekim 2018)

Günün spor manşetleri (22 Ekim 2018) 22 Ekim 2018 tarihli spor gazeteleri ve gazetelerin spor sayfalarında neler var? İşte manşetler...

Hıncal Uluç'tan Mustafa Cengiz için sert sözler!

Hıncal Uluç'tan Mustafa Cengiz için sert sözler! Sabah gazetesinin duayen yazarlarından Hıncal Uluç, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'i sert sözlerle eleştirdi.

Fenerbahçe'den gönderilen 3 hoca ile ilgili çarpıcı iddia!

Fenerbahçe'den gönderilen 3 hoca ile ilgili çarpıcı iddia! A Spor'da yayınlanan Artı Futbol'a konuk olarak katılan Emre Bol, F.Bahçe'de Ali Koç ile takımdan gönderilen 3 antrenör arasında yapılan özel görüşmenin detaylarını aktardı ve bomba bir iddiada bulundu.

Günün spor manşetleri (15 Ekim 2018)

Günün spor manşetleri (15 Ekim 2018) 15 Ekim 2018 tarihli spor gazeteleri ve gazetelerin spor sayfalarında neler var? İşte manşetler...

Arda Turan'ın kavgası dünya basınında

Arda Turan'ın kavgası dünya basınında Arda Turan'ın önceki gece şarkıcı Berkay Şahin ile yaşadığı kavga sosyal medyada büyük yankı uyandırırken, aynı zamanda dünya basınında da haber oldu.

Günün spor manşetleri (10 Ekim 2018)

Günün spor manşetleri (10 Ekim 2018) 10 Ekim 2018 tarihli spor gazeteleri ve gazetelerin spor sayfalarında neler var? İşte manşetler...

Güzelliği ile büyüleyen Everton'lu sol bek

Güzelliği ile büyüleyen Everton'lu sol bek Everton Kadın Futbol Takımı forması giyen Laura Merrin, güzelliği ile herkesi büyülüyor.

Günün spor manşetleri (8 Ekim 2018)

Günün spor manşetleri (8 Ekim 2018) 8 Ekim 2018 tarihli spor gazeteleri ve gazetelerin spor sayfalarında neler var? İşte manşetler...

Kasımpaşalı Sadiku'nun eşi O Ses Türkiye'de duygusal anlar yaşattı

Kasımpaşalı Sadiku'nun eşi O Ses Türkiye'de duygusal anlar yaşattı O Ses Türkiye'de yeni sezon başladı. 6 Ekim 2018 tarihinde ekrana gelen O Ses Türkiye yarışmasında Kasımpaşalı futbolcunun eşi duygusal anların yaşanmasına sebep oldu.

TREND HABERLER