Fenerbahçe

Ozan Tufan resmen Watford'da! Fenerbahçe açıkladı

Ozan Tufan resmen Watford'da! Fenerbahçe açıkladı Fenerbahçe oyuncu Ozan Tufan ile ilgili resmi açıklama yaptı. Fenerbahçe yaptığı açıklamada Ozan Tufan'ın resmen Watford'a transfer olduğunu sarı lacivertlilerle paylaştı.

Fenerbahçe'nin Sörloth transferine 'yenge' engeli!

Fenerbahçe'nin Sörloth transferine 'yenge' engeli! Fenerbahçe, Alexander Sörloth transferi için yoğun çabalarına devam ediyor. Ancak Sörloth'un sevgilisi bu transferi istemiyor. Fenerbahçe'nin Alexander Sörloth'u transfer etmek için bir sonraki hamlesi merak ediliyor.

Fenerbahçe'de Kim Min Jae gerçeği ortaya çıktı

Fenerbahçe'de Kim Min Jae gerçeği ortaya çıktı Fenerbahçe transferini bitirdiği Kim Min Jae'yi bir türlü resmi olarak açıklamadı. Sarı lacivertli taraftarlar 'Kim Min Jae transferinde sorun mu çıktı?' şeklinde sorular sormaya başladı. İşte Kim Min Jae transferiyle ilgili ortaya çıkan gerçek.

Alexander Sörloth'un babası Goran Sörloth'tan Fenerbahçe'ye müjde!

Alexander Sörloth'un babası Goran Sörloth'tan Fenerbahçe'ye müjde! Trabzonspor'dan Leipzig'e transfer olan ancak Leipzig formasıyla umduğu başarıyı yakalayamayan Alexander Sörloth'un babası Goran Sörloth'tan, Fenerbahçe'ye müjdeli bir haber geldi.

Ali Koç'tan ayrılık haberi! Takıma haberi kendisi verdi

Ali Koç'tan ayrılık haberi! Takıma haberi kendisi verdi Fenerbahçe'de bazı isimlerle yolların ayrılması kaçınılmaz oldu. Başkan Ali Koç takımla bir araya geldi ve oyunculara bazı isimlerin gitmesi gerektiğini bizzat söyledi.

Fenerbahçe Bursaspor'dan Burak Kapacak ile anlaştı

Fenerbahçe Bursaspor'dan Burak Kapacak ile anlaştı Transfer çalışmalarına devam eden Fenerbahçe, Bursaspor'dan Burak Kapacak ile sözleşme imzaladı.

Fenerbahçe TFF’nin kestiği cezaları tazmin edecek

Fenerbahçe TFF’nin kestiği cezaları tazmin edecek Galatasaray eski yöneticisi Sedat Doğan'ın bu yöndeki başvurusunu ve yaşanan süreci yakından takip eden Fenerbahçe Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu'na, geriye dönük başvurmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe'de maddi kriz! Yönetim zor durumda

Fenerbahçe'de maddi kriz! Yönetim zor durumda Fenerbahçe'de yeni sezonda kadroda düşünülmeyen oyuncuların yüksek tutarda yıllık maaşlarının olması sarı lacivertli yönetimi zor duruma düşürdü.

Ünlü teknik adamla anlaşma tamam! İşte Fenerbahçe'nin yeni hocası

Ünlü teknik adamla anlaşma tamam! İşte Fenerbahçe'nin yeni hocası Fenerbahçe'de teknik direktör arayışı tam gaz devam ediyor. Başkan Ali Koç, sarı lacivertlilerin anlaştığı teknik direktörü açıkladı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan ters köşe! Herkes yanıldı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan ters köşe! Herkes yanıldı Fenerbahçe hem zamanla yarışıyor hem de bir yandan da, zorlaşan şartların üstesinden gelmeye çalışıyor. Sarı lacivertlilerde yabancı antrenör konusu kulüpte ve camiada stres yaratıyor. Sarı lacivertli camiada Rafael Benitez ismi yüksek sesle dile getirilirken asıl hedefte başka bir hocanın olduğu ortaya çıktı.

TREND HABERLER