Fenerbahçe

Erol Bulut'un uykularını kaçıran istatistik

Erol Bulut'un uykularını kaçıran istatistik Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut, Beşiktaş derbisi sonrası ligde şampiyonluk yarışında ağır yara alması sebebiyle zirve için derin düşüncelere daldı. Erol Bulut sarı lacivertli takımı şampiyon yapabilmek için her ihtimali değerlendiriyor.

Volkan Demirel ile Altay Bayındır arasında özel görüşme!

Volkan Demirel ile Altay Bayındır arasında özel görüşme! Yardımcı antrenörlerden Volkan Demirel, geçmiş yıllardaki tecrübelerini sürekli Altay Bayındır ile paylaşarak 7 maçtır kalesini kapatamayan genç kaleciden desteğini esirgemiyor.

Fenerbahçe'de derbi hüsranından sonra ilk ayrılık

Fenerbahçe'de derbi hüsranından sonra ilk ayrılık Süper Lig'in 10,haftasında Kadıköy'de oynanan Fenerbahçe Beşiktaş derbisini 4-3 lük skorla Beşiktaş'ın kazanması üzerine Fenerbahçe'de bu yenilginin faturası kesildi.

Erol Bulut Beşiktaş derbisi sonrası konuştu

Erol Bulut Beşiktaş derbisi sonrası konuştu Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut, Beşiktaş'ın 4-3 galibiyeti ardından sarı lacivertli takım hakkında konuştu. Erol Bulut "Üst sıralarda kalmak istiyorsanız..." diyerek uyarılarda bulundu.

Fenerbahçe'den Galatasaray'a transfer çalımı

Fenerbahçe'den Galatasaray'a transfer çalımı Süper Lig'in bu sezon şampiyonluk yarışında iddialı bir çıkış yakalayan Fenerbahçe'de sürpriz gelişmeler yaşanıyor.

Fenerbahçe'den Tugay Kaan Numanoğlu açıklaması!

Fenerbahçe'den Tugay Kaan Numanoğlu açıklaması! Fenerbahçe Kulübü haftasonu karşılaşacakları Beşiktaş derbisinin hakemi Tugay Kaan Numanoğlu ile ilgili zorunlu bir açıklama yaptı. Tugay Kaan Numanoğlu ile ilgili ortaya atılan iddiaların hayal ürünü olduğu ifade edildi.

Erol Bulut'tan Beşiktaş maçı açıklaması

Erol Bulut'tan Beşiktaş maçı açıklaması Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut haftasonu karşılaşacakları Beşiktaş derbisi ile ilgili açıklamalar yaptı.

Emre Belözoğlu'nun radarına giren 6 isim

Emre Belözoğlu'nun radarına giren 6 isim Fenerbahçe'de bu sezon sportif direktörlük görevine getirilen Emre Belözoğlu bu kez de gözünü gençlere çevirdi. Emre Belözoğlu'nun 6 genç oyuncu ile ilgilendiği öne sürüldü.

Fenerbahçe'nin gizli kahramanı Selçuk Şahin

Fenerbahçe'nin gizli kahramanı Selçuk Şahin Fenerbahçe'de idari anlamdan çok büyük değişiklikler oldu. Emre Belözoğlu'nun sportif direktörlüğe getirilmesi ile beraber takımda büyük revizyon gerçekleşti. Kurulan yeni yapılanmada Selçuk Şahin de yer aldı. Selçuk Şahin kısa sürede Fenerbahçe'nin gizli kahramanı olmayı başardı.

Fenerbahçe'de Gökhan Gönül şoku!

Fenerbahçe'de Gökhan Gönül şoku! Fenerbahçe'de sakatığı bulunan futbolcularda gelişmeler var. Ağrıları olduğu için önceki gün idmanda arkadaşlarından ayrı çalışan Perotti'nin sağlık durumu iyi olduğu için antremana katıldı. Ancak Gökhan Gönül'ün sağlık durumu iyi olmadığı için idmana katılamadı. Gökhan Gönül'ün Gençlerbirliği maçında oynayamayacağı öğrenildi.