Ersun Yanal

Ersun Yanal'ın Fenerbahçe'ye dönmek için tek şartı var!

Ersun Yanal'ın Fenerbahçe'ye dönmek için tek şartı var! Hem ligde hem Avrupa'da zor günler geçiren Fenerbahçe'de Hollandalı çalıştırıcı Phillip Cocu'yla yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Kulislerde Ersun Yanal'ın adı öne çıkarken tecrübeli teknik adamın Fenerbahçe'ye dönmek için bir şartı olduğu öğrenildi!

Fenerbahçe'de Ersun Yanal sesleri!

Fenerbahçe'de Ersun Yanal sesleri! Rize yenilgisi 12. adamın sabrını tüketti. Sarı-lacivertli taraftarlar, Cocu'ya sert tepkiler gösterirken, Ersun Yanal'ın dönmesi için seferberlik ilan etti.

Ersun Yanal İstanbul'a geldi

Ersun Yanal İstanbul'a geldi Fenerbahçe taraftarının takımın başında istediği Ersun Yanal İstanbul'a geldi.

Ersun Yanal tezahüratı yapan taraftara Ali Koç'tan sabır cevabı

Ersun Yanal tezahüratı yapan taraftara Ali Koç'tan sabır cevabı Fenerbahçe, derbide Beşiktaş ile 1-1 berabere kaldı. Maç boyunca Fenerbahçe taraftarı Cocu'yu istifa çağırdı. Dikkat çeken tezahüratlar ise Ersun Yanal için yapılandı. Bakın Ersun Yanal tezahüratına Ali Koç nasıl cevap verdi.

Taraftar Ersun Yanal diye bağırdı Ali Koç bakın ne dedi

Taraftar Ersun Yanal diye bağırdı Ali Koç bakın ne dedi Fenerbahçe Spor Toto Süper Lig'in 6. haftasında sahasında Beşiktaş ile 1-1 kalırken, maçın bitimiyle sarı lacivertli tribünlerden Ersun Yanal tezahüratları yükseldi.

Fenerbahçe'den Ersun Yanal açıklaması

Fenerbahçe'den Ersun Yanal açıklaması Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, sarı-lacivertlilerin gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu. Özsoy, derbi, Cocu'nun geleceği ve genel olarak Fenerbahçe'nin gündemi hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

Ersun Yanal'dan Fenerbahçe'ye şartlı evet

Ersun Yanal'dan Fenerbahçe'ye şartlı evet Fenerbahçe'nin gündemindeki Ersun Yanal, sarı-lacivertli kulübe geri dönebileceğini ancak Comolli ile çalışmak istemediğini ifade etti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER