Ersun Yanal

Ersun Yanal'ın tarihi sınavı!

Ersun Yanal'ın tarihi sınavı! Fenerbahçe’nin başına 2. kez geçecek olan Ersun Yanal, kariyerinin en önemli ve zorlu sınavlarından birini çıkacak.

Fenerbahçe'de Ersun Yanal'a Cocu engeli

Fenerbahçe'de Ersun Yanal'a Cocu engeli Ersun Yanal'la prensipte anlaşan Fenerbahçe yönetiminin, tecrübeli teknik adamla sözleşme imzalayabilmesi için Cocu'dan kurtulması gerekiyor.

Ersun Yanal Fenerbahçe'yle görüştüğünü açıkladı

Ersun Yanal Fenerbahçe'yle görüştüğünü açıkladı Fenerbahçe'nin gündemindeki Ersun Yanal, sarı-lacivertli takımla görüşme yaptığını açıkladı ve zamanla sonucunun belli olacağını söyledi.

Ersun Yanal kararında gözler Ali Koç'ta

Ersun Yanal kararında gözler Ali Koç'ta Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy'un Ersun Yanal'la uzun süre görüşüp prensip anlaşmasına vardığı ve asıl kararın ise yurt dışından geldikten sonra Ali Koç'un vereceği öğrenildi.

Ersun Yanal'ın Fenerbahçe'den istekleri

Ersun Yanal'ın Fenerbahçe'den istekleri Fenerbahçe 2. Başkanı Semih Özsoy'la Ersun Yanal arasındaki görüşmenin detayları belli oldu. Yanal'ın sarı-lacivertli ekipten bir takım talepleri var.

Semih Özsoy Ersun Yanal'la görüştü

Semih Özsoy Ersun Yanal'la görüştü Son olarak Kasımpaşa ile 2-2 berabere kalarak haftayı 15. sırada tamamlayan Fenerbahçe'de bir kez daha Ersun Yanal sesleri yükselmeye başladı.

Samandıra Ersun Yanal tezahüratlarıyla yıkılıyor!

Samandıra Ersun Yanal tezahüratlarıyla yıkılıyor! Fenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ersun Yanal lehine tezahüratta bulundu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER