Ersun Yanal

Fenerbahçe taraftarı Ersun Yanal için Samandıra'da toplanacak

Fenerbahçe taraftarı Ersun Yanal için Samandıra'da toplanacak Ersun Yanal'ın yeniden teknik direktörlüğe getirilmesini isteyen Fenerbahçe taraftarları, bugün Samandıra'da bir araya gelecek. Organizasyonun #SamandıradaYanalım etiketi sosyal medyada trend oldu.

Fenerbahçe'de yine Ersun Yanal sesleri

Fenerbahçe'de yine Ersun Yanal sesleri Fenerbahçe'de Cocu'dan sonra göreve getirilen Koeman'ın kredisi tükenirken, yeniden Ersun Yanal ismi gündeme geldi.

Ersun Yanal için 50 bin imza toplandı

Ersun Yanal için 50 bin imza toplandı Fenerbahçe'de Phillip Cocu ile yolların ayrılmasının ardından yeni teknik direktörün kim olacağı büyük merak konusu olurken, taraftarlar kararını verdi.

Ersun Yanal Fenerbahçe'den teklif aldı mı? İşte cevabı

Ersun Yanal Fenerbahçe'den teklif aldı mı? İşte cevabı Fenerbahçe taraftarının takımın başına gelmesi için kampanya başlattığı Ersun Yanal, yönetimden herhangi bir teklif almadığını açıkladı.

Ali Koç'tan bomba Ersun Yanal açıklaması

Ali Koç'tan bomba Ersun Yanal açıklaması Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, taraftarların takımın başında görmek istediği Ersun Yanal'la ilgili açıklamalarda bulundu. Koç, "Sizden rica ediyorum, bu sevdaya bir son verin" dedi.

Fenerliler koşun! Ersun Yanal'dan mesaj var

Fenerliler koşun! Ersun Yanal'dan mesaj var Fenerbahçe'de koltuğu sallanan teknik direktör Cocu'nun yerine adı geçen Ersun Yanal iddialara yanıt verdi..

Rıza Çalımbay davayı kazandı

Rıza Çalımbay davayı kazandı Ersun Yanal, Aykut Demir, Özer Hurmacı derken bu kez de Trabzonspor, eski hocası Rıza Çalımbay’a 345 bin euro (2.4 milyon TL) ödemeye mahkum edildi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER