Ersun Yanal

Trabzonspor'dan Ersun Yanal'a 10 milyon 575 bin lira tazminat!

Trabzonspor'dan Ersun Yanal'a 10 milyon 575 bin lira tazminat! Trabzonspor Kulübü, futbol takımının eski teknik direktörü Ersun Yanal'a 10 milyon 575 bin lira, eski oyuncusu Aykut Demir'e ise 9 milyon 780 bin lira tazminat ödedi.

Trabzonspor'da yeni transferlere lisans çıkmadı

Trabzonspor'da yeni transferlere lisans çıkmadı Ersun Yanal, Aykut Demir, Mehmet Ekici ve Erkan Zengin gibi isimlere toplamda 40 milyon TL ödemek zorunda olan Trabzonspor, borç nedeniyle yeni transferlerine lisans çıkaramadı.

Ersun Yanal 10 milyon TL tazminatla tarihe geçti!

Ersun Yanal 10 milyon TL tazminatla tarihe geçti! Ersun Yanal’ın 450 bin Euro’luk alacağını ödemeyen Trabzonspor’un, tecrübeli hocaya 10 milyon TL tazminat ödemesine karar verildi. Bu rakam bir Türk teknik adama ödenecek en yüksek tazminat olarak tarihe geçti.

Trabzonspor kime ne kadar tazminat ödeyecek?

Trabzonspor kime ne kadar tazminat ödeyecek? Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Özer Hurmacı, Ersun Yanal, Aykut Demir ve Mehmet Ekici’ye toplam 22 milyon TL tazminat ödeyeceklerini açıkladı.

Aykut Kocaman Ersun Yanal'ı geçti

Aykut Kocaman Ersun Yanal'ı geçti por Toto Süper Lig'de son haftaya girilirken attığı 75 golle ligin en çok gol atan takımı olan teknik direktör Aykut Kocaman yönetimindeki Fenerbahçe, Ersun Yanal ile şampiyonluk yaşanan 2013-2014 sezonundan daha iyi hücum performansı sergiledi.

Ersun Yanal'dan derbide yaşananlara tepki

Ersun Yanal'dan derbide yaşananlara tepki Gaziantep'te genç sporcularla buluşan teknik direktör Ersun Yanal, "Dün yaşanan manzaraları görmek istemiyoruz. Şenol Hocaya çok geçmiş olsun" dedi.

Ali Koç'un Ersun Yanal cevabı salonda alkış topladı

Ali Koç'un Ersun Yanal cevabı salonda alkış topladı Ali Koç, "Ersun Yanal'ı istiyoruz" diyen bir kongre üyesine, "Benim hayal ettiğim Fenerbahçe’yi daha anlamamışsınız" şeklinde cevap verdi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER