Ersun Yanal

Trabzonspor transferde bombayı patlatıyor

Trabzonspor transferde bombayı patlatıyor Yeni sezonda hedefini şampiyonluk olarak belirleyen ve bu doğrultuda transfer çalışmalarına erkenden start veren Trabzonspor, önceki gün sürpriz bir şekilde Rusya çıkarması yaptı.

Ersun Yanal'dan Gençlerbirliği itirafı

Ersun Yanal'dan Gençlerbirliği itirafı Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Gençlerbirliği maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor'dan sürpriz transfer atağı

Trabzonspor'dan sürpriz transfer atağı Trabzonspor'da gizlice devam eden transfer çalışmaları kapsamında teknik direktör Ersun Yanal, istediği oyuncuları yönetimle paylaşmaya devam ediyor.

Ersun Yanal ve Rıza Çalımbay 19. kez karşılaşacak

Ersun Yanal ve Rıza Çalımbay 19. kez karşılaşacak Ersun Yanal ile Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Antalyaspor-Trabzonspor mücadelesiyle 19. karşı karşıya gelecek.

Ersun Yanal F.Bahçeli yıldıza göz koydu

Ersun Yanal F.Bahçeli yıldıza göz koydu Gelecek sezon güçlü bir kadronun temelini atmak için kolları erkenden sıvayan Trabzonspor'da Teknik Direktör Ersun Yanal Fenerbahçeli yıldıza kancayı taktı.

2017'nin yıldızları Trabzonspor'dan

2017'nin yıldızları Trabzonspor'dan . Bordo-Mavili ekibin genç yıldızları Okay Yokuşlu ve Yusuf Yazıcı süper Lig'e damgasını vuruyor.

Ersun Yanal'dan Beşiktaş'a övgü dolu sözler

Ersun Yanal'dan Beşiktaş'a övgü dolu sözler Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Beşiktaş maçının ardından açıklamalarda bulundu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER