Beşiktaş

Beşiktaş'ta Aboubakar krizi! Yönetim ne yapacağını bilmiyor!

Beşiktaş'ta Aboubakar krizi! Yönetim ne yapacağını bilmiyor! Hem Süper Lig hem de Türkiye Kupası'nı kazanan Beşiktaş'ta Vincent Aboubakar krizi yaşanıyor. Takımda önemli rolü olan Aboubakar, Beşiktaş yönetimine söylediği sözlerle siyah beyazlı camiada olay oldu.

Süper Lig'de şike iddiaları! Beşiktaş ve Hatay için flaş başvuru

Süper Lig'de şike iddiaları! Beşiktaş ve Hatay için flaş başvuru Hürriyet yazarı Tahir Kum ve gazetenin Galatasaray muhabiri Ali Naci Küçük, gündemi sallayacak iddialar ortaya attı. Kum, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin önderliğinde Kulüpler Birliği'nin TFF'ye son 8 haftayla ilgili 'Şike, teşvik' iddialarının araştırılması için mektup gönderdiğini yazdı.

Sergen Yalçın ile Ahmet Nur Çebi arasında kavga!

Sergen Yalçın ile Ahmet Nur Çebi arasında kavga! Bu sezon hem Süper Lig hem de Türkiye Kupası'nı alıp iki kez şampiyonluk sevinci yaşayan Beşiktaş'ta, teknik direktör Sergen Yalçın ve siyah beyazlı kulübün başkanı Ahmet Nur Çebi arasında kavga olduğu iddia edildi.

Süper Lig'de şampiyon kim olacak? Müthiş kehanet

Süper Lig'de şampiyon kim olacak? Müthiş kehanet Süper Lig ile ilgili tü futbolseverleri ilgilendiren bir gelişme yaşandı. Futbol liglerine dair tahminlerde bulunan ve çoğu kez tahminlerini tutturan 'Süper Bilgisayar' uygulaması bu sene 'Süper Lig'de şampiyon kim olacak?' sorusuna cevap verdi.

Erman Toroğlu Sergen Yalçın için 'Fatih Terim abisinin izinde' dedi

"Sergen Yalçın Fatih Terim abisinin izinde!" Spor yorumculuğu yapan Erman Toroğlu, Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın ile ilgili "Fatih Terim abisinin izinde" sözlerini kullandı. Ayrıca Erman Toroğlu Beşiktaş2ın 10 kişi kaldıktan sonra oynadığı futbolu yorumladı.

Beşiktaş'tan Cenk Tosun açıklaması!

Beşiktaş'tan Cenk Tosun açıklaması! Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Konyaspor'u 1-0 mağlup ettikleri maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sergen Yalçın oyuncularını öve öve bitiremedi

Sergen Yalçın oyuncularını öve öve bitiremedi Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Süper Lig'de İttifak Holding Konyaspor karşısında on kişi kalmalarına rağmen iyi mücadele vererek 1-0 kazanmasını bildiklerini söyledi.