Beşiktaş

Üçlü zirvede karar çıktı! İşte Sergen Yalçın'ın 4 talebi

Üçlü zirvede karar çıktı! İşte Sergen Yalçın'ın 4 talebi Beşiktaş'ta başkan Ahmet Nur Çebi, asbaşkan Emre Kocadağ ve teknik direktör Sergen Yalçın arasında üçlü zirve gerçekleşti. Şampiyon takımın hocası Sergen Yalçın 4 maddede isteklerini iletti.

Süper Lig şampiyonu Beşiktaş borsada kayıpları oynuyor

Süper Lig şampiyonu Beşiktaş borsada kayıpları oynuyor Spor Toto Süper Lig'in 2020/2021 şampiyonu Beşiktaş, futbolda gösterdiği başarıyı borsada gösteremedi. Siyah beyazlılar borsada adeta kayıpları oynuyor.

Ahmet Nur Çebi'den Beşiktaş taraftarına müjde

Ahmet Nur Çebi'den Beşiktaş taraftarına müjde Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Lig Radyo yayınında TFF'den limit isteyeceğini ve bunun için görüşmeler yapacağını açıkladı.

Salih Uçan'ın Beşiktaş'tan alacağı ücret belli oldu

Salih Uçan'ın Beşiktaş'tan alacağı ücret belli oldu Süper Lig ekiplerinden Alanyaspor'un başarılı bir sezon geçirmesinde başrol oynayan isimlerden biri olan Salih Uçan'ın yeni adresi netleşti. Beşiktaş ile anlaşan Salih Uçan'ın alacağı ücret de belli oldu.

Beşiktaş'ta Aboubakar krizi! Yönetim ne yapacağını bilmiyor!

Beşiktaş'ta Aboubakar krizi! Yönetim ne yapacağını bilmiyor! Hem Süper Lig hem de Türkiye Kupası'nı kazanan Beşiktaş'ta Vincent Aboubakar krizi yaşanıyor. Takımda önemli rolü olan Aboubakar, Beşiktaş yönetimine söylediği sözlerle siyah beyazlı camiada olay oldu.

Süper Lig'de şike iddiaları! Beşiktaş ve Hatay için flaş başvuru

Süper Lig'de şike iddiaları! Beşiktaş ve Hatay için flaş başvuru Hürriyet yazarı Tahir Kum ve gazetenin Galatasaray muhabiri Ali Naci Küçük, gündemi sallayacak iddialar ortaya attı. Kum, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin önderliğinde Kulüpler Birliği'nin TFF'ye son 8 haftayla ilgili 'Şike, teşvik' iddialarının araştırılması için mektup gönderdiğini yazdı.

Sergen Yalçın ile Ahmet Nur Çebi arasında kavga!

Sergen Yalçın ile Ahmet Nur Çebi arasında kavga! Bu sezon hem Süper Lig hem de Türkiye Kupası'nı alıp iki kez şampiyonluk sevinci yaşayan Beşiktaş'ta, teknik direktör Sergen Yalçın ve siyah beyazlı kulübün başkanı Ahmet Nur Çebi arasında kavga olduğu iddia edildi.