CAN KUŞ / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
Fenerbahçe ve Milli Kaleci Markası Yazımın başlığından anlaşılacağı üzere konumuz; sezon başından bu döneme ve özellikle dün gece gösterdiği mükemmel performans ile kaleci ALTAY ve Fenerbahçe’nin milli kaleci markası çıkarmak konusundaki tutarlılığı…
Sonsuza Dek Fatih Terim Geçtiğimiz hafta Kayserispor maçının ardından Galatasaray Teknik Direktörü Sayın Fatih Terim’in açıklamalarını harfiyen bu şekilde idi: "Esasında bunun için geçen seneye bakmak lazım. Bugün Galatasaray ile ilgili lehine bir şey var ise lütfen çıkıp söylesinler. Bülent Yıldırım ve Serkan Çınar gibi iki hakem alındı. İş oradan başladı."
İzlanda’ya verilecek karşılık nasıl olmalı?
Başakşehir'i şampiyon yapacaklar Yazıma Çanakkale zaferimizde şehit olan atalarımızı anarak başlamak istiyorum. Ruhları şad olsun. Torunları olarak, onların büyük kahramanlıklarını torunlarımıza aktarıp isimlerini sonsuzluğa yazdıracağız.
Geri dönüşü olmayan maç 3 Mayıs 1989, sabah saatleri. Futbol tarihimizin en büyük geri dönüşlerinden birine tanıklık edeceğimiz maçın başlamasına saatler kalmıştı.
Maalesef mevzumuz hakemler Futbol oyununun en az konuşulması gereken unsurlarından olan ‘hakemler’ maçtan sonra en çok tartışılan konuydu. Ve maalesef bugünkü yazımızda mevzumuz hakemler.
Abdürrahim Albayrak ve forvet transferi Sizleri biraz zaman yolculuğunda gezdireceğim bu ilk satırlarda. 20. Yüzyılın son günlerinden 2019 yılına doğru…