eposta yazdır zoom+ zoom-

Şenol Güneş: Transfer ekonomiye göre yapılır!

Şenol Güneş: Transfer ekonomiye göre yapılır!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş transfer konusunda çarpıcı açıklamalar yaptı

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 01-06-2018 14:19 - Güncelleme: 01-06-2018 14:19

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, "Türkiye'de antrenörler baskı altındadır. Bu sağlıklı bir şey değil. Eleştirel düşünebilme yetisinden uzaklaşmışız. Birbirimizi eleştirelim ama samimi olalım" dedi.Beşiktaş'ın tecrübeli teknik direktörü Şenol Güneş, geçen sezonun ardından kulüp dergisine açıklamalarda bulundu.

Taraftarın kendilerinden desteğini hiç bir zaman çekmediğini ifade eden Şenol Güneş, "Beşiktaş olarak yönetim, futbolcu, taraftar kenetlendik ve dördüncü olmamıza rağmen örnek bir takım olduk. Beşiktaş taraftarı her zaman eksikliklerimizi hatırlattı ve aynı zamanda hiçbir zaman da desteklerini esirgemediler. Karşılıklı sevgi ve saygıya dayanan bir ilişki var taraftarla aramızda. Onlara minnettarlığımızı bir kez daha sunmak isterim" diye konuştu.

Mesut Özil'in 'Come to Beşiktaş' tepkisi!


"BAŞARISIZLIĞI KİMSEYE BIRAKMAM" : Ortada bir başarısızlık oldu mu kendisinin sahiplendiğini belirten Güneş, "Bir futbolcu transfer edileceği zaman bana fikrimi sorarlar ve ben düşüncemi söylerim. Bugüne kadar başarı kazanıldıysa bu yönetimin ve başkanındır. Başarısızlığı ise kimseye bırakmam. Onu da sahiplenirim. Kendi aramızdaki konuşmaları ise asla kamuoyuna açıklamam"

Beşiktaş transferde yerli operasyonunu sürdürüyor


"TRANSFER, KULÜBÜN EKONOMİK DURUMUNA GÖRE YAPILIR" : Transferlerin kulübün ekonomisine göre yapıldığını söyleyen Güneş, "Bir transfer, kulübün ekonomik durumuna göre yapılır. Gerçeklerden kopmamanız lazım. Uygun fiyatlı ve verimli futbolcu bulmak zorundasınız. Eğer hem pahalı hem de verimsiz bir oyuncuysa işte bu bir sorundur, tehlikelidir" ifadelerini kullandı.

"TÜRKİYE'DE ANTRENÖRLER BASKI ALTINDA" : Türkiye'deki antrenörlerin baskı altında olduğunu ifade eden Güneş, "Sözlerim yalın ve basittir ama saygısızlık addetmesinler diye genelde çok fazla kendimi savunmadım. Bence takım da, kişi de, kurumlar da, kendine iyi bakmalıdır. Ben de kendime bakmalıyım. Bahçe bile her gün bakıma ihtiyaç duyar. Türkiye'de antrenörler baskı altındadır. Bu sağlıklı bir şey değil. Eleştirel düşünebilme yetisinden uzaklaşmışız. Birbirimizi eleştirelim ama samimi olalım. Zarar verme odaklı değil; antrenörleri birbirlerine düşürmeye yönelik değil; teknik adamların ve futbolcuların yaratıcılık düzeylerinin artırılmasına yönelik bir çaba içerisinde olmamız gerekiyor. Ben her şeyi bilmiyorum. Bildiklerimi paylaşabilirim ama" şeklinde konuştu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Şenol Güneş: Transfer ekonomiye göre yapılır! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • AntiBeziktaş... 01 Haziran 2018 17:34 İliği bordo derisi mavi

    CEVAP YAZ 0 1
KİMDİR ?
Şenol Güneş
ŞENOL GÜNEŞ KİMDİR?

Şenol Güneş (d. 1 Haziran 1952,Trabzon, Çaykara), Kaleci mevkinde forma giymiş Türk eski millî futbolcu. 1988 yılından itibaren Teknik direktörlük yapmaktadır. Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ın teknik direkt&oum

DEVAMI »

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro