Şenol Güneş

Şenol Güneş Ferdi Kadıoğlu'nun peşinde!

Şenol Güneş Ferdi Kadıoğlu'nun peşinde! A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, milli takım kampının ardından Ferdi Kadıoğlu ile bir araya gelerek Türkiye'yi seçme konusunda teklifini yinelecek.

Şenol Güneş'ten çok konuşulacak sözler! 'Trabzonspor'a haksızlık yapıldı'

Şenol Güneş'ten çok konuşulacak sözler! 'Trabzonspor'a haksızlık yapıldı' A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Anadolu Ajansı'na gündeme ve merak edilenlere ilişkin açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş yabancı kuralıyla ilgili sessizliğini bozdu

Şenol Güneş yabancı kuralıyla ilgili sessizliğini bozdu A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, büyük tartışmaya neden olan yabancı kuralı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş koronavirüs ile ilgili Mevlana'nın sözünü hatırlattı

Şenol Güneş Mevlana'nın o sözünü hatırlattı A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten, yeni yaşını kutlayan herkese teşekkür mesajı geldi. Yayınladığı mesajda koronavirüs sürecine de değinen Güneş, Mevlana'nın sözlerinden bahsetti.

Rıdvan Dilmen açıkladı! İşte Fenerbahçe'nin yeni hocası

Fenerbahçe'nin yeni hocasını açıkladı! Rıdvan Dilmen, NTV'deki %100 Futbol programında yorumlarda bulundu ve Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörünün, sportif direktör ile birlikte büyük ölçüde belli olduğunu belirtirken, liglerin başlama süreci için yorumlarda bulundu.

Şenol Güneş’ten Milli Bağış Kampanyası’na destek

Şenol Güneş’ten Milli Bağış Kampanyası’na destek A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş de Milli Bağış Kampanyası’na katıldı. Şenol Güneş kampanyaya 1 milyon liralık bağışta bulundu.

Ali Koç'tan flaş Şenol Güneş kararı

Ali Koç'tan flaş Şenol Güneş kararı Fenerbahçe'de Ersun Yanal'dan sonra yerine gelecek yeni teknik direktör çalışmaları tam gaz devam ediyor. Başkan Ali Koç gündemde olan Şenol Güneş ile ilgili kararını verdi.