Şenol Güneş

Şenol Güneş koronavirüs ile ilgili Mevlana'nın sözünü hatırlattı

Şenol Güneş Mevlana'nın o sözünü hatırlattı A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten, yeni yaşını kutlayan herkese teşekkür mesajı geldi. Yayınladığı mesajda koronavirüs sürecine de değinen Güneş, Mevlana'nın sözlerinden bahsetti.

Rıdvan Dilmen açıkladı! İşte Fenerbahçe'nin yeni hocası

Fenerbahçe'nin yeni hocasını açıkladı! Rıdvan Dilmen, NTV'deki %100 Futbol programında yorumlarda bulundu ve Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörünün, sportif direktör ile birlikte büyük ölçüde belli olduğunu belirtirken, liglerin başlama süreci için yorumlarda bulundu.

Şenol Güneş’ten Milli Bağış Kampanyası’na destek

Şenol Güneş’ten Milli Bağış Kampanyası’na destek A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş de Milli Bağış Kampanyası’na katıldı. Şenol Güneş kampanyaya 1 milyon liralık bağışta bulundu.

Ali Koç'tan flaş Şenol Güneş kararı

Ali Koç'tan flaş Şenol Güneş kararı Fenerbahçe'de Ersun Yanal'dan sonra yerine gelecek yeni teknik direktör çalışmaları tam gaz devam ediyor. Başkan Ali Koç gündemde olan Şenol Güneş ile ilgili kararını verdi.

Fenerbahçe'de Şenol Güneş sürprizi!

Fenerbahçe'de Şenol Güneş sürprizi! Fenerbahçe'de teknik direktör Ersun Yanal'ın görevini bırakmasının ardından yeni teknik direktör için çalışmalar başladı. Sarı lacivertli taraftarlar ise sosyal medyada Şenol Güneş'i Fenerbahçe'nin kurtarıcısı olarak görüp, takımın başına geçmesi için paylaşımlar yaptı.

Hüseyin Çimşir Şenol Güneş'in izinde!

Hüseyin Çimşir Şenol Güneş'in izinde! Trabzonspor’u liderliğe taşıyan teknik direktör Hüseyin Çimşir, ligde 4’te 4 yaparak müthiş bir başlangıca imza attı. Genç hoca bu hafta da Beşiktaş’ı yıkarsa, kendisi gibi 2004-2005 sezonunun devre arasında göreve başlayan Şenol Güneş’in 5 maçlık serisini yakalayacak.

Şenol Güneş'ten Falcao hakkında flaş sözler!

Şenol Güneş'ten Falcao hakkında flaş sözler! A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, katıldığı televizyon programında yabancı kuralı hakkında açıklamalarda bulundu.