Şenol Güneş

Şenol Güneş'ten Atiba itirafı! 'Engel oldum'

Şenol Güneş'ten Atiba itirafı! A Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş, Süper Lig'in 10.haftasında Fenerbahçe'yi 4-3 mağlup eden Beşiktaş ile ilgili spor yazarları ile video konferansta görüştü. Şenol Güneş, Atiba'nın kendisinin Beşiktaş'ta teknik direktörlük yaptığı dönemde Trabzonspor'a gideceğini ama engel olduğunu açıkladı.

Şenol Güneş'ten flaş Süper Lig açıklaması!

Şenol Güneş'ten flaş Süper Lig açıklaması! Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş pekçok konuda önemli açıklamalarda bulundu. Milli Takımımızın son durumu, Avrupa'da forma giyen Türk oyuncular, Süper Lig' dair birbirinden önemli ifadeler kullandı.

Şenol Güneş Ferdi Kadıoğlu'nun peşinde!

Şenol Güneş Ferdi Kadıoğlu'nun peşinde! A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, milli takım kampının ardından Ferdi Kadıoğlu ile bir araya gelerek Türkiye'yi seçme konusunda teklifini yinelecek.

Şenol Güneş'ten çok konuşulacak sözler! 'Trabzonspor'a haksızlık yapıldı'

Şenol Güneş'ten çok konuşulacak sözler! 'Trabzonspor'a haksızlık yapıldı' A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Anadolu Ajansı'na gündeme ve merak edilenlere ilişkin açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş yabancı kuralıyla ilgili sessizliğini bozdu

Şenol Güneş yabancı kuralıyla ilgili sessizliğini bozdu A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, büyük tartışmaya neden olan yabancı kuralı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş koronavirüs ile ilgili Mevlana'nın sözünü hatırlattı

Şenol Güneş Mevlana'nın o sözünü hatırlattı A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten, yeni yaşını kutlayan herkese teşekkür mesajı geldi. Yayınladığı mesajda koronavirüs sürecine de değinen Güneş, Mevlana'nın sözlerinden bahsetti.

Rıdvan Dilmen açıkladı! İşte Fenerbahçe'nin yeni hocası

Fenerbahçe'nin yeni hocasını açıkladı! Rıdvan Dilmen, NTV'deki %100 Futbol programında yorumlarda bulundu ve Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörünün, sportif direktör ile birlikte büyük ölçüde belli olduğunu belirtirken, liglerin başlama süreci için yorumlarda bulundu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER