eposta yazdır zoom+ zoom-

Fikret Orman'dan güldüren Şenol Güneş yorumu

Fikret Orman'dan güldüren Şenol Güneş yorumu

TSYD Antalya Buluşması'nda konuşan Fikret Orman, bir gazetecinin, "Şenol Güneş'i tek kelimeyle nasıl tanımlarsınız?" sorusunsa "Laz" cevabını verdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 11-01-2018 11:48 - Güncelleme: 11-01-2018 11:48

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 54. TSYD Antalya Buluşmasında konuştu. Türk futbolunun marka değerine vurgu yapan Orman, "Beşiktaş'ımızı dünyada daha çok bilinir hale getirmeye çalışıyoruz" dedi.

Medyanın durumuna vurgu yapan Orman, "Adını vermeyeyim ama bir köşe yazarı benim için 'beyin özürlü' yazabiliyor" eleştirisinde bulundu.

Fikret Orman

ŞENOL GÜNEŞ İÇİN "LAZ" YORUMU: Beşiktaş'ın başarılarını anlatan Fikret Orman, sponsorluk gelirlerinin artırılmasını gerektiğine vurgu yaparak, "Beşiktaş'ımızı dünyada daha çok bilinir hale getirmeye çalışıyoruz. Dünyanın büyük kulüplerinin sponsorları Orta Doğu'dan. Biz büyük işler yaptık gibi görünürken aslında bunların yanında küçük anlaşmalar. Bugün Beşiktaş'ın Türkiye'nin en büyük kulübü olmasına rağmen gazeteler bir muhabire birçok takıma baktırmaya başladılar. Çünkü pazar daralıyor. Bunu büyütmemiz lazım. Bunu büyüttüğümüz zaman herkes için daha hoş bir durum oluşacaktır. Sponsorluklarda çok büyük gibi gözüksek de dünya ölçeğinde kendimizi çok başarılı görmüyorum. O yüzden yurt dışı programlarımıza başladık. Geçtiğimiz sene Çin'e gittik. Bu bölgeye gitmeye devam edeceğiz" dedi.  

Orman, panel sırasında bir gazetecinin, "Şenol Güneş'i tek kelimeyle nasıl tanımlarsınız?" şeklindeki sorusuna gülerek "Laz" cevabını verdi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Fikret Orman'dan güldüren Şenol Güneş yorumu haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
KİMDİR ?
Fikret Orman
FİKRET ORMAN KİMDİR?

Fikret Orman (d. 4 Kasım 1967, İstanbul), Türk inşaat mühendisi, iş adamı, Spor yöneticisi ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün 34. başkanıdır.  Hayatı1967 yılında İstanbul'da doğan Fikret Orman, orta öğrenimini I

DEVAMI » Şenol Güneş
ŞENOL GÜNEŞ KİMDİR?

Şenol Güneş (d. 1 Haziran 1952,Trabzon, Çaykara), Kaleci mevkinde forma giymiş Türk eski millî futbolcu. 1988 yılından itibaren Teknik direktörlük yapmaktadır. Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ın teknik direkt&oum

DEVAMI »

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro