eposta yazdır zoom+ zoom-

Fenerbahçe'den milyar liralık tazminat davası

Fenerbahçe'den milyar liralık tazminat davası

FENERBAHÇE Başkanı Aziz Yıldırım, kulüp dergisinin haziran sayısındaki yazısında 3 Temmuz süreciyle ilgili açacakları tazminat davalarına değindi..

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 01-06-2018 09:04 - Güncelleme: 01-06-2018 09:04

Yıldırım, artık maddi ve manevi kayıpları için tazminat davalarının başlayacağını vurgulayarak, "Maddi olarak sorulacak hesap milyar Türk lirasını aşmaktadır. Bu hesabın sorulması tarihi bir vazifedir ve tarihimiz bu hesaplaşmayı her boyutuyla yazacaktır" dedi.

Bu hesaplaşma yapılmadan camianın mutlu olamayacağını kaydeden Yıldırım şu ifadeleri kullandı:

ASLA PRiM VERMEYiN : "SÖZ konusu acılı günlerimizde, yıllarımızda çocuklarımızı, büyük, küçük tüm Fenerbahçelileri haksız yere itham eden, iftira atan, yaftalayan, itibarsızlaştıranlar bu yaptıklarının hesabını mutlaka verecektir. Bunların sorumluluklarının hukuki olarak tespit edildiğini görmek camiamızın manevi zararlarını gidermiş olacak ve bu hesaplaşma ancak bu anda bitmiş olacaktır." Yıldırım, hesaplaşma sürecini küçümseyenler ile ötelemek ve normalleştirmek isteyenlerin kulübe ihanet ettiklerini de belirtip, prim verilmemesini istedi.

Ali Koç'tan itiraflar: Siyaset iddialarına bakın ne dedi

SİYAH ÇORAPLILAR ÖNCÜLÜK EDECEK : Siyah Çoraplılar Futbol Akademisi ile ilgili de bilgi veren Aziz Yıldırım, "Avrupa futbolunda futbol akademisi konusunda en yetkin ve tanınan bir isim ile anlaşma sağlanmış olup, bu kişinin proje liderliğinde kulübümüz futbolda kalkınma programının Türkiye'deki öncüsü ve lideri olacaktır. Kulübümüz, tüm takımlarında (A takımı dahil) kendi öz kaynaklarından üretilmiş ve aynı futbol ekolü ile eğitim almış futbolcuları istihdam ederek dışa bağımlılığı minimum seviyeye indirmiş olacak ve aynı zamanda futbolcu ihracı ile de büyük bir gelirin sahibi olacaktır" dedi.

Aziz Yıldırım: Fenerbahçe'nin kapısından geçmem

ONARIM SÜRECİ TAMAMLANDI : AZİZ Yıldırım, 3 Temmuz 2011 sürecinin verdiği tahribatla ilgili onarım sürecinin 'küçülme' olmadan tamamlandığını belirterek, "UEFA ile yapılan mali fair play anlaşması da yapımızda meydana gelen hasarın bir sonucu olmakla birlikte tahribatın onarımında son derece olumlu etkisi olmuştur. Gelinen noktada artık 2010-11 sezonundaki güçlü yapılanmamızı sağlayacak koşulların oluştuğunu söyleyebiliriz" sözlerine yer verdi..

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Fenerbahçe'den milyar liralık tazminat davası haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR9 YORUM
  • Misafir 01 Haziran 2018 21:43 Şikecihırsızbaşına sormak lazımki hukuğa takla attırılarak yargıtaya kadar getirilen dosyadan çokmu emin. Şikecihırsızbaşına çok büyük bir tokat inebilir.Çünkü yasal olsa idi çoktan karar verirlerdi.Hiç bir hukuk adamının bir hırsız için kendisini ateşe atması düşünülemez.Gerçekte bu olayların yargıtayın vereceği kararlada hiç bir bağı yok .Ne karar çıkarsa çıksın şikeci hırsızların şikeciliği sabit ve tescillidir.

    CEVAP YAZ 3 2
KİMDİR ?
Aziz Yıldırım
AZİZ YILDIRIM KİMDİR?

Aziz Yıldırım aslen nereli, ilk eşi Yıldız Yıldırım ve ikinci karısı Gonca Yıldırım kimdir? İşte Aziz Yıldırım'ın çocukları ve biyografisi; Aziz Yıldırım aslen Diyarbakır Erganili. 1998 yılında Fenerbahçe Spor Kulübü'nün

DEVAMI »

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro