eposta yazdır zoom+ zoom-

Beşiktaş açıkladı: Oğuzhan Özyakup'un sözleşmesini uzattık!

Beşiktaş açıkladı: Oğuzhan Özyakup'un sözleşmesini uzattık!

Beşiktaş yönetimi, takım kaptanı Oğuzhan Özyakup'un takımdan ayrılacağı iddialarına son noktayı koydu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 10-04-2018 12:32 - Güncelleme: 10-04-2018 12:32

Mayıs ayında Beşiktaş’la sözleşmesi sona erecek olan Oğuzhan Özyakup, hakkında Avrupa basınında transfer haberleri çok sık yer almaya başladı.

Haliyle Beşiktaş taraftarında da “Bedelsiz bir şekilde gidecek mi?” endişesi yaşanıyor. “Beşiktaş, Tolgay’la uzattığı sözleşmeyi borsaya bildirirken, neden Oğuzhan’la imzaladıysa hâlâ açıklanmadı?” soruları yüksek sesle dillendirilmeye başlandı.

Akşam Gazetesi'nden Muhammed Güneroğlu'nun haberine göre .Beşiktaş yönetimi kesinlikle Oğuzhan’ın bedelsiz şekilde ayrılma durumunun olmadığı bildirildi. Oğuzhan’ın Beşiktaş’ın kaptanı olduğunu ve böyle bir gidişin söz konusu olamayacağını belirten idareciler, şu bilgiyi verdi:

 Oğuzhan Özyakup

KENDİSİ DE AYRILMAK İSTEMİYOR : Biz Oğuzhan’la uzattık. Sözleşmesi de kasada duruyor. Sadece tarih atılmadı. Tarih atılacak ve işleme girecek. Bedelsiz ayrılması gibi bir durum söz konusu değil. Taraftarımızın endişelenmesine de gerek yok. Oğuzhan ancak Beşiktaş satarsa gidebilir. Biz de izleyenlerin olduğunu biliyoruz. İlgilenen ve takip eden kulüpleri Oğuzhan’la birlikte değerlendirmeye alırız. Eğer iki tarafın da çıkarlarına ve vizyonuna uygun teklifler olursa değerlendirilir. Onun dışında Oğuzhan’ın ayrılma gibi bir düşüncesi zaten yok.

ŞU ANDA ŞAMPİYONLUK ÖNEMLİ : Beşiktaş futbolcuların son imzasını attığı kulüp değildir. Gelen-giden olacak. Teklif olan oyuncularımızı değerlendiririz. Günü geldiğinde bunlar konuşulacak şeyler. Biz de bu haberleri takip ediyoruz ancak çok fazla üzerinde durmuyoruz. Şu anda lig yarışı var ve transfer söylentilerinin bunun önüne geçmesi Beşiktaş’a zarar verir. Zamanı gelince her şey konuşulur. Şu anda değil.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Beşiktaş açıkladı: Oğuzhan Özyakup'un sözleşmesini uzattık! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro