Oğuzhan Özyakup

Oğuzhan Özyakup için çılgın rakam

Oğuzhan Özyakup için çılgın rakam Serie A ekipleri Genoa ve Empoli, 26 yaşındaki futbolcu Oğuzhan Özyakup'u kadrosuna katmak için Siyah-Beyazlılar’ın kapısını çalmaya hazırlanıyor.

Oğuzhan Özyakup sezon sonunda ayrılıyor

Oğuzhan Özyakup sezon sonunda ayrılıyor Beşiktaş’ta uzun süredir yedek bekleyen Oğuzhan Özyakup ayrılık hesapları yapmaya başladı. Yıldız oyuncunun menajerlerinin, Ajax’ın yanı sıra Premier Lig ekibi Brighton ile temas kurduğu ortaya çıktı.

Oğuzhan Özyakup gönlünü DJ Manon Jazmin’e kaptırdı

Beşiktaşlı futbolcu gönlünü DJ Manon Jazmin’e kaptırdı Beşiktaşlı Oğuzhan Özyakup, gönlünü geçen yaz İbiza’da tanıştığı Hollandalı DJ Manon Jazmin’e kaptırdı.

Fenerbahçe'nin yeni hedefi Beşiktaş'ın kaptanı Oğuzhan Özyakup

Fenerbahçe bir Kartal'ın daha peşine düştü Yeni sezonun planlamasını şimdiden yapan Fenerbahçe, Oğuzhan Özyakup’u gözüne kestirdi. Beşiktaş’ta gözden düşen ve taraftarlarla sorun yaşayan milli futbolcunun da ayrılığa sıcak baktığı öğrenildi.

Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup ile ilgili üzücü gelişme yaşandı

Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup ile ilgili üzücü gelişme yaşandı Beşiktaş Kulübü, sağ gözünde enfeksiyon gelişen Oğuzhan Özyakup'un 2-3 gün dinlendirileceğini açıkladı.

Beşiktaş yönetiminde Oğuzhan isyanı! Böyle kaptan mı olur

Beşiktaş yönetiminde Oğuzhan isyanı! Beşiktaşlı yöneticiler son dönemde yedek kulübesine adeta demir atan kaptan Oğuzhan Özyakup'ı sert sözlerle eleştirdi.

Roma’dan iki Türk yıldıza kanca

Roma’dan iki Türk yıldıza kanca İtalyan basını Roma’nın transfer planını yazdı. Roma Teknik Direktörü Francesco’nun hedefinde orta saha için Oğuzhan Özyakup, savunma içinse Ozan Kabak var.