eposta yazdır zoom+ zoom-

Aziz Yıldırım yönetime alacağı isimleri belirledi

Aziz Yıldırım yönetime alacağı isimleri belirledi

Aziz Yıldırım, 2018'de Fenerbahçe başkanlığına aday olacağını açıklayan Ali Koç'un karşısına güçlü bir yönetimle çıkmayı planlıyor.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 20-09-2017 20:19 - Güncelleme: 20-09-2017 20:19

Fenerbahçe'de 2018 yılında yapılacak olan başkanlık seçimlerine bir hamle de Aziz Yıldırım'dan geldi.

Geçtiğimiz günlerde Ali Koç'un Alex gibi kulüpte sevilen isimlerin yönetim kuruluna dahil etmeyi söylemesinin üzerine Aziz Başkan'dan yanıt gecikmedi.

ŞAHENK YA DA ÜLKER ASBAŞKAN OLACAK

Yıldırım daha önceki yönetimlerde beraber çalıştığı Nihat Özdemir ve Abdullah Kiğılı ile temaslara başladı. Ali Koç karşısında kendisini avantajlı duruma getirmek için Murat Ülker veya Ferit Şahenk’ten birisini asbaşkan olarak yönetime almayı planlıyor.

Nihat Özdemir ve Abdullah Kiğılı

BASIN SÖZCÜSÜ ERTUĞRUL ÖZKÖK 

Yıldırım’ın diğer sürprizi de Ertuğrul Özkök.

Daha önce Uğur Dündar’la çalışan Yıldırım Özkök’ü kulüp sözcüsü yapmak istiyor.

Yıldırım’ın sürprizi ise spor camiasında isimleri bilinmese de iş dünyasının önde gelen isimlerinden; Hamdi Ulukaya, Murat Vargı, Latif Topbaş ve Nezih Barut gibi iş adamlarıyla güçlü bir yönetim kurulu listesi kurmak.

FENERBAHÇE

KARDEŞİNE YER VERMEYECEK

Bu arada Başkan Aziz Yıldırım, transfer döneminde gösterdiği performansı beğenmediği kardeşi Ali Yıldırım ile Murat Özaydınlı’yı aday olursa yeni dönemde yönetime almayacak.

Yıldırım ikiliyi bu dönemdeki görevlerinden de azletti. Kulübün resmi sitesinde yer alan yönetim kurulu listesinde iki ismin de görev tanımları yer almıyor. Fenerbahçe’de ayrıca vefat eden Hakan Dinçay’ın yerine voleybol şubesi sorumluluğuna yardımcısı Semil Sapan getirildi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Aziz Yıldırım yönetime alacağı isimleri belirledi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR11 YORUM
  • Fbli misafir 21 Eylül 2017 23:03 Ya başkan su a spor yorumcusu turgay demir diye at yeleli diye bu adam var adam olduğu da tartışılır Fenerbahçe ye ağzına ne gelirse söylüyor aziz başkan da bizim dinliyor ya bu adam savaş çıkartır a spor da fenerbahce ye sallasin diye onu konuşturuyor reytik için karşısındaki sözde fenerbahce li emre bol adamın altında ezilip buzuluyor böyle fenerbahce li emre bol olamaz adam konuşamıyor fenerbahce yi aşşalatiriyor fenerbahce kimin ellerine kaldı yazıklar olsun bize ki biz çok büyük fenerbahce li yiz ama siz değil siniz 💛💙

    CEVAP YAZ 2 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro