eposta yazdır zoom+ zoom-

Alpay Özalan Ümit Milli Takımı'nın başına geçti

Alpay Özalan Ümit Milli Takımı'nın başına geçti

Ümit Milli Takım’da görevinden istifa eden Abdullah Ercan’ın yerine Alpay Özalan'ın getirildiği öğrenildi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 23-01-2018 23:36 - Güncelleme: 23-01-2018 23:36

9 yıldır Milli Takım’ın çeşitli kategorilerinde görev yapan Abdullah Ercan, bugün sürpriz bir şekilde istifa etti.

ALPAY ÖZALAN GELECEK: Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) istifasını sunan Ercan’ın istifasının kabul edildiği, Ümit Milli Takım’ın başına geçecek ismin ise Alpay Özalan olduğu öğrenildi.

Alpay Özalan’a yakın kaynaklardan İhlas Haber Ajansı muhabirinin edindiği bilgiye göre, Alpay Özalan’ın TFF ile anlaşma imzaladığı, yapılan anlaşmanın da Çarşamba günü TFF’nin resmi internet sitesinden duyurulacağı öğrenildi.

Naim'in tabutunu öpen Leonidis görevden alındı

SON OLARAK SAMSUN'U ÇALIŞTIRDI: Alpay Özalan’a yakın kaynaklardan İhlas Haber Ajansı muhabirinin edindiği bilgiye göre, Alpay Özalan’ın TFF ile anlaşma imzaladığı, yapılan anlaşmanın da Çarşamba günü TFF’nin resmi internet sitesinden duyurulacağı öğrenildi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Alpay Özalan Ümit Milli Takımı'nın başına geçti haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • skaya 24 Ocak 2018 10:10 Ne başarısı var da milli takımda görev alıyor. Sonra altyapılardan futbolcu yetişmiyor, nasıl yetişsin? Çalıştığı takımlarda altyapıya hiç önem vermeyen Tolunay efendi milli takımda. Nasıl bir yönetim anlaşılır gibi değil.

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro