SPOR MEDYASI

Sosyal medya bunu konuşuyor! A Spor sonucu bakın nasıl paylaştı
Sosyal medya bunu konuşuyor! A Spor sonucu bakın nasıl paylaştı
Rıdvan Dilmen'den Abdullah Avcı'ya eleştiri

Rıdvan Dilmen'den Abdullah Avcı'ya eleştiri Ünlü futbol adamı Rıdvan Dilmen, Trabzonspor-Beşiktaş maçını NTV ekranlarında yayınlanan %100 Futbol programında değerlendirdi.

Ahmet Çakar Fikret Orman'ı topa tuttu

Ahmet Çakar Fikret Orman'ı topa tuttu Yorumcu ve eski hakemlerden Ahmet Çakar, Trabzonspor'un Beşikaş'ı farklı mağlup etmesinin ardından başkan Fikret Orman'ı topa tuttu. Ahmet Çakar, Fikret Orman'a "Beşiktaş taraftarı 'paralar nerde?' diye sorduğunda neden istifa etmedin?" sorusunu sordu.

Acun Ilıcalı'dan Ahmet Çakar'a derbi tepkisi

Acun Ilıcalı'dan Ahmet Çakar'a derbi tepkisi Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan televizyoncu Acun Ilıcalı, Beyaz TV'de Ahmet Çakar'ın Max Kruse için söylediği sözlere tepki gösterdi. Ilıcalı, "Bu adam yarın gidip ülkemizi anlatacak. Bu kötü bir şey mi? Böyle şey olur mu?" diyerek Çakar'a sitem etti.

Rıdvan Dilmen'den olay yorum! Sanki jübile maçı

Dilmen'den olay yorum! Sanki jübile maçı Usta yorumcu Rıdvan Dilmen, 0-0'lık eşitlikle sona eren Galatasaray-Fenerbahçe derbisini yorumladı. Maçın beklentilerin altında kaldığını belirten Dilmen, "Bir arkadaşın jübile maçıydı sanki" ifadelerini kullandı.

TREND HABERLER