SPOR MEDYASI

Rıdvan Dilmen Quaresma'yı böyle övdü
Rıdvan Dilmen Quaresma'yı bu sözlerle övdü
Mehmet Demirkol TFF Başkan adayının Hamit Altıntop olduğunu açıkladı

Mehmet Demirkol TFF Başkan adayını açıkladı Geleceği tartışması konusu olan TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in istenmeyen adam ilan edilmesinden sonra Mehmet Demirkol, ''TFF Başkan adayım Hamit Altıntop yönetimini kendisi belirlesin.'' şeklinde bir paylaşımda bulundu.

FETÖ davasında Uğur Tütüneker'e beraat kararı çıktı

FETÖ davasında Uğur Tütüneker'e beraat kararı FETÖ üyeliği suçlamasıyla eski futbolcular Uğur Tütüneker, İsmail Demiriz ve Arif Erdem'in yargılandığı davada yeni bir gelişme yaşandı. Uğur Tütüneker, atılı suçu işlediği sabit olmadığından beraat etti.

Selahattin Aydoğdu'ya hapis şoku! Fatih Terim'e hakaretten yargılanıyordu

Şok karar! Selahattin Aydoğdu'ya hapis cezası Fatih Terim'e hakaret ettiği, tehditte bulunduğu ve kişisel bilgilerini yaydığı iddialarıyla iki ayrı davadan yargılanan Selahattin Aydoğdu, 1 yıl 8 ay ve 6 ay hapis hapis cezasına çarptırıldı.

Fatih Altaylı'dan Yıldırım Demirören'e şok sözler!

Fatih Altaylı'dan Demirören'e şok sözler! Fatih Altaylı, Habertürk TV'de Emin Çağlar'ın moderatörlüğünde yayınlanan Spor Saati programında spor gündemine dair önemli açıklamalar yaptı. TFF Başkanı Yıldırım Demirören'i eleştiren Altaylı, A Milli Takım'daki hoca değişikliğini de yorumladı.