SPOR MEDYASI

Caner Erkin'den Rıdvan Dilmen'e olay sözler! 'Cumhurbaşkanımız beni seviyor sanıyordum'

NTV ekranlarında %100 Futbol programında yorumculuk yapan Rıdvan Dilmen, Başakşehir - Beşiktaş arasında oynanan maçta yaptığı hareketlerden sonra aldığı 6 maç cezayı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla aldığını zannettiğini söyledi.

Caner Erkin'den Rıdvan Dilmen'e olay sözler! 'Cumhurbaşkanımız beni seviyor sanıyordum'

Rıdvan Dilmen, yorumculuk yaptığı %100 Futbol programında Caner Erkin'in Beşiktaş ile Başakşehir arasında oynanan maç sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında söylediklerini izleyiciyle paylaştı.

Sporx’in haberine göre Rıdvan Dilmen programda, "Caner Erkin'i severim, çok sohbetim olan bir kardeşimiz değildi. Bir gün beni aradı, 6 maç ceza almış ya. 'Cumhurbaşkanımız beni seviyor sanıyordum' dedi. 'Hayırdır bir şey mi oldu?' dedim. '6 maç ceza verilmesini Cumhurbaşkanımız istemiş' dedi. 'Oğlum saçmalama, senin ceza aldığından bile haberi yoktur' dedim. Sayın Cumhurbaşkanımız ile bir gün sohbet ederken, 'Hangi Caner?' dedi. 'Ne olmuş ona?' dedi. Ona kim ne dediyse... Maçı seyrediyormuş da, bilmem neymiş de. Fatih Terim milli takıma geliyor, o istedi deniyor. Verilen veya verilmeyen cezaların sorumlusu TFF'dir" ifadelerini kullandı.

Yorumlar 1 yorum