Rizespor

Çaykur Rizespor Galatasaray maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Çaykur Rizespor Galatasaray maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda? Ziraat Türkiye Kupası'nda yarı final heyecanı başlıyor... Galatasaray, deplasmanda Çaykur Rizespor ile karşılaşacak.

Hikmet Karaman Galatasaray'a gözdağı verdi

Hikmet Karaman Galatasaray'a gözdağı verdi Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinde karşılaşacakları Galatasaray'ı elemek istediklerini belirtti.

Çaykur Rizespor Galatasaray maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Çaykur Rizespor Galatasaray maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda? Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Galatasaray, deplasmanda Çaykur Rizespor ile karşılaşacak.

Rizespor ilki başarmanın peşinde

Rizespor ilki başarmanın peşinde Çaykur Rizespor, Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinde Galatasaray'ı eleyerek, tarihte iki kez kapısından döndüğü finale yükselerek bir ilki başarmak istiyor.

Hikmet Karaman Hüseyin Göçek'e isyan etti

Hikmet Karaman Hüseyin Göçek'e isyan etti Çaykur Rizespor'da Teknik Direktör Hikmet Karaman, maçın ardından tartışmalı kararlar veren Hüseyin Göçek'e sert eleştiriler yöneltti..

Hüseyin Göçek Rize'de çok tartışılacak bir karar verdi

Hüseyin Göçek Rize'de çok tartışılacak bir karar verdi Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında oynanan Çaykur Rizespor - Osmanlıspor maçında konuşulacak bir an yaşandı.

Çaykur Rizespor Osmanlıspor maçının sonucu ve geniş özeti

Çaykur Rizespor Osmanlıspor maçının sonucu ve geniş özeti Süper Lig'in 29. haftasında Çaykur Rizespor ile Osmanlıspor karşılaştı

Galatasaray - Çaykur Rizespor maçının geniş özeti

Galatasaray - Çaykur Rizespor maçının geniş özeti Galatasaray, Süper Lig'in 28. haftasında sahasında ağırladığı Çaykur Rizespor ile 1-1 berabere kaldı.

Çaykur Rizespor Galatasaray'ı gözüne kestirdi

Çaykur Rizespor Galatasaray'ı gözüne kestirdi Spor Toto Süper Lig'in 28. haftasında yarın deplasmanda Galatasaray'la karşılaşacak Çaykur Rizespor, İstanbul'a iddialı geliyor..

Galatasaray Çaykur Rizespor 32. randevuda

Galatasaray Çaykur Rizespor 32. randevuda Süper Lig'de bu sezon aradığını bulamayan Galatasaray, yarın Çaykur Rizespor önünde üç puan arayacak..

TREND HABERLER