Konyaspor

Serdar Aziz'in tartışmalı penaltı pozisyonu

Serdar Aziz'in tartışmalı penaltı pozisyonu Konyaspor'un 90. dakikada kazandığı penaltı sonrası Galatasaraylı taraftarlar maçın hakemi Hüseyin Göçek'e tepki gösterdi.

Galatasaray - Konyaspor maçının golleri ve geniş özeti

Galatasaray - Konyaspor maçının golleri ve geniş özeti Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de 13. haftanın açılış maçında Atiker Konyaspor'la 1-1 berabere kaldı. Hafta içerisinde göreve gelen Aykut Kocaman, Atiker Konyaspor'un başında çıktığı ilk maçta 1 puan aldı. 14. haftada Beşiktaş'la karşılaşacak olan Galatasaray'da Serdar Aziz, 89. dakikada direkt kırmızı kart görerek cezalı duruma düştü.

Galatasaray'ın Konyaspor maçının ilk 11 kadrosu

Galatasaray'ın Konyaspor maçının ilk 11 kadrosu Kadrosunda 3 sakat ve 3 cezalı oyuncu olan Galatasaray'ın Konyaspor karşına çıkacağı ilk 11 netleşti. Fatih Terim'in öğrencileri sahaya 3-5-2 dizilişiyle çıkacak.

Aykut Kocaman: Galatasaray maçı sert geçecek

Aykut Kocaman: Galatasaray maçı sert geçecek Konyaspor'un başına geçen Aykut Kocaman, ilk sınavını Galatasaray'a karşı verecek. Kocaman, maçın çok sert geçeceğini ifade etti.

Aykut Kocaman'ın Konya'yla anlaşması Fenerbahçe'ye yaradı

Aykut Kocaman'ın Konya'yla anlaşması Fenerbahçe'ye yaradı Aykut Kocaman'ın Konyaspor'la anlaşmasının ardından Fenerbahçe, deneyimli hocaya maaş vermekten kurtuldu.

Aykut Kocaman Konyaspor'da ne kadar kazanacak?

Aykut Kocaman Konyaspor'da ne kadar kazanacak? Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra Konyaspor'un başına geçen Aykut Kocaman'ın yıllık 2 milyon euro kazanacağı ifade edildi.

Atiker Konyaspor'dan Aykut Kocaman'a 5 yıllık sözleşme

Atiker Konyaspor'dan Aykut Kocaman'a 5 yıllık sözleşme Atiker Konyaspor, Fenerbahçe'den ayrılan Aykut Kocaman'a 5 yıllık sözleşme önerecek. Tecrübeli hoca, Pazartesi günü Konya'ya gelecek.

Atiker Konyaspor'dan Rıza Çalımbay'a sert tepki

Atiker Konyaspor'dan Rıza Çalımbay'a sert tepki Konyaspor'dan, teknik direktör Rıza Çalımbay ile yolların ayrılması kararına ilişkin açıklama yapma gereği duyuldu.

Aykut Kocaman bombası! Yeni takımı belli oluyor

Aykut Kocaman bombası! Yeni takımı belli oluyor Spor Toto Süper Lig takımlarından Atiker Konyaspor'da, teknik direktör Rıza Çalımbay ile yolların ayrıldığı bildirildi. Konyaspor'un ilk hedefi ise Aykut Kocaman...

Konyaspor'da Rıza Çalımbay dönemi bitti

Konyaspor'da Rıza Çalımbay dönemi bitti Atiker Konyaspor, teknik direktör Rıza Çalımbay'la yollarını ayırdı. Taraftarlar ise Aykut Kocaman'ın gelmesi için sosyal medyada kampanya başlattı.

TREND HABERLER