Kayserispor

Kana-Bıyık Kayserispor'a imza attı

Kana-Bıyık Kayserispor'a imza attı Kayserispor, Kamerun Milli Takım oyuncusu Jean Armel Kana-Bıyık'ı resmen kadrosuna kattı..

Kayserispor Muammer Yıldırım'ı renklerine bağladı

Kayserispor Muammer Yıldırım'ı renklerine bağladı Kayserispor, Mersin İdmanyurdu'nun milli kalecisi Muammer Yıldırım ile sözleşme imzaladı..

Kayserispor'da 4 transfer

Kayserispor'da 4 transfer Sarı-kırmızılı ekip, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'dan Erkam ve Umut, Fatih Karagümrük'ten Mert ile Lüleburgazspor'dan kaleci Vedat'ı kadrosuna kattı

Hakan Kutlu ölümden döndü

Hakan Kutlu ölümden döndü Kayserispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, Atatürk Havaalanı'nda meydana gelen patlamalardan şans eseri yara almadan kurtuldu.

Mehmet Topuz yuvaya dönüyor

Mehmet Topuz yuvaya dönüyor Fenerbahçe'de sözleşmesi sona eren Mehmet Topuz, eski takımı Kayserispor ile sözleşme imzalıyor..

Kayserispor Jerson Cabral'in peşinde

Kayserispor Jerson Cabral'in peşinde Kayserispor yönetimi sol kanat oyuncusunun peşinde

Mehmet Topuz'a kapılar kapandı

Mehmet Topuz'a kapılar kapandı 7'si kiralık 15 futbolcunun sözleşmesinin bittiği Kayserispor'da Başkan Recep Mamur, eski yıldızı için kararını verdi.

Kayserispor'da Marko Simic kararı

Kayserispor'da Marko Simic kararı Kayserispor, yeni sezon öncesi yeniden bir yapılanmaya gidecek.

Mehmet Topuz eski takımına dönecek

Mehmet Topuz eski takımına dönecek 31 Mayıs günü Fenerbahçe ile olan sözleşmesi sona erecek olan Mehmet Topuz, eski takımına dönecek.

Galatasaray'ın gençleri şampiyon

Galatasaray'ın gençleri şampiyon Kayserispor'u mağlup eden Galatasaray, şampiyon oldu.

TREND HABERLER