Fenerbahçe

Fenerbahçe TFF’nin kestiği cezaları tazmin edecek

Fenerbahçe TFF’nin kestiği cezaları tazmin edecek Galatasaray eski yöneticisi Sedat Doğan'ın bu yöndeki başvurusunu ve yaşanan süreci yakından takip eden Fenerbahçe Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu'na, geriye dönük başvurmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe'de maddi kriz! Yönetim zor durumda

Fenerbahçe'de maddi kriz! Yönetim zor durumda Fenerbahçe'de yeni sezonda kadroda düşünülmeyen oyuncuların yüksek tutarda yıllık maaşlarının olması sarı lacivertli yönetimi zor duruma düşürdü.

Ünlü teknik adamla anlaşma tamam! İşte Fenerbahçe'nin yeni hocası

Ünlü teknik adamla anlaşma tamam! İşte Fenerbahçe'nin yeni hocası Fenerbahçe'de teknik direktör arayışı tam gaz devam ediyor. Başkan Ali Koç, sarı lacivertlilerin anlaştığı teknik direktörü açıkladı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan ters köşe! Herkes yanıldı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan ters köşe! Herkes yanıldı Fenerbahçe hem zamanla yarışıyor hem de bir yandan da, zorlaşan şartların üstesinden gelmeye çalışıyor. Sarı lacivertlilerde yabancı antrenör konusu kulüpte ve camiada stres yaratıyor. Sarı lacivertli camiada Rafael Benitez ismi yüksek sesle dile getirilirken asıl hedefte başka bir hocanın olduğu ortaya çıktı.

Taraftar Fenerbahçe'ye ateş püskürüyor! Sebebi ise Cengiz Holding

Taraftar Fenerbahçe'ye ateş püskürüyor! Sebebi ise Cengiz Holding Fenerbahçe'de başkan Ali Koç'un mali yönden yeni kaynak yaratma girişimleri sürüyor. Bu doğrultuda birçok görüşme gerçekleştiren sarı-lacivertliler için ortaya atılan son iddia taraftarların tepkisini çekti.

Emre Belözoğlu gitti Alex De Souza geliyor

Emre Belözoğlu gitti Alex De Souza geliyor Fenerbahçe'den ayrılma kararı alan ve bunu sarı lacivertli camia ile paylaşan Emre Belözoğlu'nun takımdaki görevini bırakmasının ardından gözler yeni ismin kim olacağını sorgular oldu. Alex De Souza'nın Fenerbahçe'ye geleceği iddia edildi.

Bomba iddia! Fatih Terim Fenerbahçe yolunda!

Bomba iddia! Fatih Terim Fenerbahçe yolunda! Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu ile yolların ayrılmasından sonra yerine kim gelecek, teknik direktör kim olacak büyük merak konusu oldu. Galatasaray'da sözleşmesi biten ve sarı kırmızılılardan ayrılan Fatih Terim'in Fenerbahçe'ye gideceği iddia edildi.

Emre Belözoğlu'nun ardından 13 isim daha gidiyor!

Emre Belözoğlu'nun ardından 13 isim daha gidiyor! Fenerbahçe'de sportif direktör Emre Belözoğlu'nun ayrılmasının ardından 13 isimle daha yollar ayrılıyor. Ali Koç, özellikle Sivasspor maçında gösterilen mücadeleye sinirlendiğini ve sözleşmesi olsun olmasın bazı isimlerin biletini kestiğini açıklamıştı.

Emre Belözoğlu Fenerbahçe’ye veda etti

Emre Belözoğlu Fenerbahçe’ye veda etti Fenerbahçe’de sportif direktörlük yapan Emre Belözoğlu sarı lacivertli camiaya veda etti. Belözoğlu, veda mesajında Fenerbahçe ile ilgili duygusal ifadeler kullandı.

Fenerbahçe'ye transferde Jose Mourinho engeli

Fenerbahçe'ye transferde Jose Mourinho engeli Spor Toto Süper Lig'de sezonu 3. sırada tamamlayan Fenerbahçe, büyük bir değişime gidiyor. Başkan Ali Koç, yaptığı açıklamada yabancı bir teknik adam ile anlaşacaklarını söylerken, Emre Belözoğlu ile de yollar ayrılıyor.

TREND HABERLER