Yılmaz Vural

Yılmaz Vural takımına güveniyor

Yılmaz Vural takımına güveniyor TFF 1. Lig play-off finalinde Eskişehirspor'la karşılaşacak Göztepe'nin teknik direktörü Yılmaz Vural, "Allah nasip ederse yalnız Göztepe'nin değil tüm İzmir'in sevincini görüyor gibi oluyorum." dedi.

Futbolcusundan aldığı haber Yılmaz Vural'ı ağlattı

Futbolcusundan aldığı haber Yılmaz Vural'ı ağlattı TFF 1'inci Lig'de salı günü Bandırmaspor ile deplasmanda karşılaşacak Sarı kırmızılı ekibin 17 yaşındaki file bekçisi Eren Bilen, dün akşam Urla Adnan Süvari Tesisleri'nde yapılan antrenmanında sakatlandı.

Yılmaz Vural'a son dakika şoku

Yılmaz Vural'a son dakika şoku TFF 1. Lig'de Yılmaz Vural'ın teknik direktörlüğünü yaptığı İzmir temsilcisi Göztepe deplasmanda Boluspor ile karşılaştı.

Yılmaz Vural ettiği küfür için özür diledi

Yılmaz Vural ettiği küfür için özür diledi Göztepe'nin yeni teknik direktörü Yılmaz Vural, yine çok konuşulacak bir olaya imza attı.

Yılmaz Vural 4. şampiyonluğun peşinde

Yılmaz Vural 4. şampiyonluğun peşinde Daha önce 3 takımı Süper Lig'e çıkaran teknik direktör Yılmaz Vural, yeni göreve geldiği Göztepe'yi de Süper Lig'e yükseltmek için mücadele edecek.

Yılmaz Vural'dan Şenol Güneş ve Aboubakar yorumu

Yılmaz Vural'dan Şenol Güneş ve Aboubakar yorumu Tecrübeli teknik direktör Yılmaz Vural, Beşiktaş'ın golcüsü Aboubakar hakkında açıklamalarda bulundu.

Yılmaz Vural'ın sözleşmelerindeki şaşırtan detay

Yılmaz Vural'ın sözleşmelerindeki şaşırtan detay Göztepe'nin yeni teknik direktörü Yılmaz Vural, daha önceki sözleşmelerine ilginç bir madde koydurduğunu itiraf etti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER