Yılmaz Vural

Yılmaz Vural'a öyle bir takımdan teklif geldi ki...

Yılmaz Vural'a öyle bir takımdan teklif geldi ki... Yılmaz Vural, Sudan Milli Takımı'nı çalıştırması için teklif aldığını açıkladı.

Yılmaz Vural'dan derbi yorumu

Yılmaz Vural'dan derbi yorumu Türk futbolunun tecrübeli isimlerinden Yılmaz Vural, derbiyi değerlendirdi: Beşiktaş'ın silahı fazla, Tudor'un yerinde olsam saldırırım.

Yılmaz Vural’dan Lucescu’ya çok sert eleştiri

Yılmaz Vural’dan Lucescu’ya çok sert eleştiri Tecrübeli teknik adam Yılmaz Vural, son dönemlerde gündemde yer alan Erol Erdal Alkan'ın Milli Takım'a çağırılması ile ilgili sert açıklamalarda bulundu.

Yılmaz Vural'dan Fenerbahçe için çarpıcı açıklama!

Yılmaz Vural'dan Fenerbahçe için çarpıcı açıklama! Ünlü Teknik Direktör Yılmaz Vural gündeme dair önemli açıklamalar yaparken Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman için çarpıcı ifadeler kullandı.

Yılmaz Vural açıkladı! Aziz Yıldırım'ı arıyorum açmıyor!

Yılmaz Vural açıkladı! Aziz Yıldırım'ı arıyorum açmıyor! Türk futbolunun renkli isimlerinden teknik direktör Yılmaz Vural, hakkında merak edilen sorulara yanıt verdi. Effa'yı neden dövdüğünü açıklayan Yılmaz Vural, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın telefonlarını açmadığını söyledi.

Yılmaz Vural'ın yeni takımı belli oldu

Yılmaz Vural'ın yeni takımı belli oldu Fuat Çapa'yla yollarını ayıran Boluspor yönetimi, yeni teknik direktör konusunda Yılmaz Vural'da karar kıldı

Trabzonspor'da Yılmaz Vural sürprizi

Trabzonspor'da Yılmaz Vural sürprizi Türk futbolunun en ünlü teknik adamları arasında yer alan tecrübeli isim Yılmaz Vural ve Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'yla ilgili flaş bir iddia atıldı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER