Yılmaz Vural

Yılmaz Vural canlı yayında başkanla kapıştı: Saf mısın sen?

Yılmaz Vural canlı yayında başkanla kapıştı: Saf mısın sen? Giresunspor'la anlaştıktan 3 hafta sonra takımdan ayrılan Yılmaz Vural, Başkan Mustafa Bozbağ ile canlı yayında kapıştı.

Yılmaz Vural Giresun'dan nasıl gönderildiğini anlattı

Yılmaz Vural Giresun'dan nasıl gönderildiğini anlattı Giresunspor'dan oyuncu grubu tarafından istenilmediği için gönderildiğini söyleyen Yılmaz Vural "Seviyorum kerataları ama mecralarının dışına çıkıyorlar." dedi.

Yılmaz Vural Giresunspor ile anlaşmaya vardı!

Yılmaz Vural Giresunspor ile anlaşmaya vardı! Tecrübeli teknik adam Yılmaz Vural, Metin Diyadin'in istifasının ardından teknik direktör arayışına giren Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Akın Çorap Giresunspor'la anlaşma sağladı.

Yılmaz Vural geri dönüyor! İşte yeni takımı

Yılmaz Vural geri dönüyor! İşte yeni takımı Spor Toto 1. Lig takımlarından Giresunspor, Metin Diyadin ile yolların ayrılmasından sonra tecrübeli teknik adam Yılmaz Vural ile büyük ölçüde anlaşmaya vardı.

Cenk Tosun ve Yılmaz Vural O Ses Türkiye yılbaşı özel programında

Cenk Tosun ve Yılmaz Vural O Ses Türkiye yılbaşı özel programında O Ses Türkiye yılbaşı özel programında Beşiktaş'ın başarılı golcüsü Cenk Tosun da sahne alacak. Cenk'in söyleyeceği şarkı şimdiden merak konusu olurken futbol dünyasının renkli ismi Yılmaz Vural da Cem Yılmaz'la düet yapacak.

Yılmaz Vural’dan Cansu Taşkın’a sert çıkış!

Yılmaz Vural’dan Cansu Taşkın’a sert çıkış! Beyaz TV canlı yayınına bağlanan Yılmaz Vural, sosyal medyada olay olan Cansu Taşkın'ın paylaştığı fotoğrafla ilgili açıklamalarda bulundu.

Yılmaz Vural elini nereye koyacağını bilemedi!

Yılmaz Vural elini nereye koyacağını bilemedi! Türk futbolunun renkli simalarından Yılmaz Vural'ın Cansu Taşkın'la fotoğrafı olay oldu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER