Yılmaz Vural

Fenerbahçe için adı geçen Yılmaz Vural'dan bomba sözler!

Fenerbahçe için adı geçen Yılmaz Vural'dan bomba sözler! Phillip Cocu'nun gönderilmesinin ardından adı Fenerbahçe ile anılan Yılmaz Vural, “Fenerbahçe’nin eksiklerine rağmen kıymetli bir kadrosu var. O kadro toparlanır. Teklif alırsam, onur duyarım. Euro, dolar ya da TL hesabı yapmam” ifadelerini kullandı.

Yılmaz Vural tuttuğu takımı ilk kez açıkladı

Yılmaz Vural tuttuğu takımı ilk kez açıkladı Türkiye'de birçok farklı takımda teknik direktörlük yapan ve son olarak Eskişehirspor'u ligde tutmayı başaran Yılmaz Vural, tuttuğu takımı ilk kez açıkladı.

Adana Demirspor'dan Yılmaz Vural'a tepki

Adana Demirspor'dan Yılmaz Vural'a tepki Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor'un Başkanı Mehmet Gökoğlu, Eskişehirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural'ı kullandığı bazı ifadelerden dolayı kınadıklarını ve Türkiye Futbol Federasyonundan cevap beklediklerini söyledi.

Samsunspor'dan Yılmaz vural'a büyük şok

Samsunspor'dan Yılmaz vural'a büyük şok Samsunspor Kayyum Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz, Eskişehirspor’un başına geçmesinde Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) gelen talebin etkili olduğunu açıklayan Teknik Direktör Yılmaz Vural’ı Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na (PFDK) şikayet edeceklerini söyledi.

Eskişehirspor'da Yılmaz Vural sesleri

Eskişehirspor'da Yılmaz Vural sesleri Düşme potasına giriş yapan Eskişehirspor, iddialara göre gündemine Yılmaz Vural'ı aldı.

Yılmaz Vural yurt dışından aldığı teklifi açıkladı

Yılmaz Vural yurt dışından aldığı teklifi açıkladı Türk futbolunun efsane teknik direktörlerinden olan Yılmaz Vural, yurt dışından aldığı teklifi açıkladı...

Yılmaz Vural'dan flaş açıklama! Tövbe bu iş bitti

Yılmaz Vural'dan flaş açıklama! Tövbe bu iş bitti Son olarak Giresunspor'u çalıştıran Yılmaz Vural, "Soyadım Yılmaz ama artık yıldım, teknik adamlık hayatımı noktalamaya karar verdim" diyerek teknik direktörlüğü bıraktığını açıkladı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER