Vida

Beşiktaş Vida transferinde mutlu sona ulaştı

Beşiktaş Vida transferinde mutlu sona ulaştı Beşiktaş'ın Vida ile her konuda anlaştığı, Hırvat stoperi ocak ayında bedelsiz olarak kadrosuna katacağı öğrenildi.

Beşiktaş'ın Vida'yla imzaladığı ön protokol basına sızdı

Beşiktaş'ın Vida'yla imzaladığı ön protokol basına sızdı Beşiktaş'ın Domagoj Vida ile ocak ayı için yaptığı ön prokotolün görüntüsü sosyal medyaya düştü.

Beşiktaş resti çekti! Vida için son karar

Beşiktaş resti çekti! Vida için son karar Beşiktaş'ta adeta yılan hikayesine dönen Domagoj Vida transferinde her gün yeni bir gelişme yaşanırken, siyah-beyazlı yönetimin Hırvat stoperi Ocak ayında renklerine bağlıyor.

Beşiktaş'tan Vida için flaş açıklama!

Beşiktaş'tan Vida için flaş açıklama! Beşiktaş Kulübü Sözcüsü Metin Albayrak, Vida transferi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Vida transferinde son dönemeçte

Beşiktaş Vida transferinde son dönemeçte D.Kiev’le masaya oturan Başkan Fikret Orman ve kurmayları, mali konularda küçük pürüzleri aşmaya çalışıyor. Siyah-beyazlıların teklifini kabul eden Hırvat stoper de iyi haberleri bekliyor.

Taraftarla vedalaşan Vida Beşiktaş'a geliyor

Taraftarla vedalaşan Vida Beşiktaş'a geliyor Dinamo Kiev, ocak ayında sözleşmesi bitecek Domagoj Vida için Beşiktaş’ın yaptığı 1 milyon euro+kaleci Boyko teklifini kabul etti.

Beşiktaşlı yönetici canlı yayında transferi açıkladı

Beşiktaşlı yönetici canlı yayında transferi açıkladı Beşiktaş Yöneticisi Şampiyonlar Ligi'ndeki kurayı yorumlarken transfer açıklaması da yaptı.