Vida

Beşiktaş'ta Vida için geri sayım başladı

Beşiktaş'ta Vida için geri sayım başladı Siyah-beyazlılar 28 yaşındaki Hırvat stoper ile her konuda anlaşırken, FIFA menajeri Uğur Avadan da açıklamalarda bulundu.

Domagoj Vida imzayı attı! İşte detaylar

Domagoj Vida imzayı attı! İşte detaylar Beşiktaş'ın ısrarla kadrosuna katmak istediği Domagoj Vida konusunda önemli bir gelişme yaşandı! İşte detaylar...

Vida'dan Beşiktaş için flaş sözler!

Vida'dan Beşiktaş için flaş sözler! Spor Toto Süper Lig ekibi Beşiktaş'ın transfer gündeminin bir numarası Domagoj Vida ’a konuştu.

Beşiktaş Vida transferinde mutlu sona ulaştı

Beşiktaş Vida transferinde mutlu sona ulaştı Beşiktaş'ın Vida ile her konuda anlaştığı, Hırvat stoperi ocak ayında bedelsiz olarak kadrosuna katacağı öğrenildi.

Beşiktaş'ın Vida'yla imzaladığı ön protokol basına sızdı

Beşiktaş'ın Vida'yla imzaladığı ön protokol basına sızdı Beşiktaş'ın Domagoj Vida ile ocak ayı için yaptığı ön prokotolün görüntüsü sosyal medyaya düştü.

Beşiktaş resti çekti! Vida için son karar

Beşiktaş resti çekti! Vida için son karar Beşiktaş'ta adeta yılan hikayesine dönen Domagoj Vida transferinde her gün yeni bir gelişme yaşanırken, siyah-beyazlı yönetimin Hırvat stoperi Ocak ayında renklerine bağlıyor.

Beşiktaş'tan Vida için flaş açıklama!

Beşiktaş'tan Vida için flaş açıklama! Beşiktaş Kulübü Sözcüsü Metin Albayrak, Vida transferi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER