BEŞİKTAŞ

Beşiktaş'ta Vida için geri sayım başladı

Siyah-beyazlılar 28 yaşındaki Hırvat stoper ile her konuda anlaşırken, FIFA menajeri Uğur Avadan da açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ta Vida için geri sayım başladı

Beşiktaş'ta ara transfer döneminde kadroya dahil edilecek ilk oyuncu belli oldu. 

Canlı yayında Bu konuda açıklama yapan FIFA menajeri Uğur Avadan, "Vida ile sürekli konuşuyoruz. Şunu net biçimde söyleyebilirim, Ocak ayındaki transfer döneminde pürüz olacağını zannetmiyorum. Vida, Beşiktaş formasını giyecektir" şeklinde konuştu.

YAKINDAN İZLİYOR

Avadan, Dinamo Kiev'le olan sözleşmesi Aralık ayı sonunda bitecek Vida'nın, Beşiktaş'a transferi konusunda şu ifadeleri kullandı:

"Vida, hem Türk futbolunu hem de Beşiktaş'ı yakından takip ediyor. Tabii ki Beşiktaş'ın Avrupa'daki başarısı sadece Vida'nın değil Avrupa'daki tüm futbolcuların iştahını kabartıyor. Yani şu takımda çok fazla kişi olmak istiyor, sadece takım olarak da bakmayalım. Muhteşem bir taraftar, yarattıkları ortam, Şampiyonlar Ligi'ndeki başarısı herkesi cezbediyor."

ÇOK HEYECANLI

Vida'nın, Beşiktaş'a transferinden dolayı çok heyecanlı olduğunu belirten Avadan, "Ama bunların hepsi başarı ile alakalı. Şimdi takım iki de sıfır yapsa, ligde kötü gitse, tribünler boş olsa, onda da bu istek ve bu arzular olmayacak. Yani her şey başarıyla ve yapılan iyi işlerle beraber geliyor, o yüzden Beşiktaş yönetimini gerçekten çok takdir ediyorum. Takımları sahada savaşırken, kendileri de saha dışında yaşanabilecek en küçük bir sıkıntıya izin vermiyorlar" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ta sürpriz ayrılık kararı

Yorumlar